Gökhan Özen Kalp Krizi Geçirdi Sağlık Durumu Nasıl? Gökhan Özen hangi hastanede, sağlık durumu nasıl?

Gökhan Özen Kalp Krizi Geçirdi Sağlık Durumu Nasıl? Gökhan Özen hangi hastanede, sağlık durumu nasıl? Uzun bir süredir yurt dışında yaşayan ünlü şarkıcı Gökhan Özen evinde fenalaşarak kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Ünlü şarkıcı apar topar hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Başarılı şarkıcı evinde fenalaştı ve kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Hastanede tedavi altına alınan Özen açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı en son kızlarının velayetini almak için eski eşi ile yaşadığı sorunlarla gündeme gelmişti. Ünlü şarkıcı Boşver, Civciv, Budala, Aramazsan Arama gibi şarkılarla popüler olmuştu.  Önceki akşam evinde kalp krizi geçiren ünlü oyuncu stresten uzak kalması gerektiğini dile getirdi.

"Dün akşam Los Angeles'taki evimde kalp krizi geçirdim. Bir süre hastanede kontrol altında kaldım daha sonra taburcu işlemlerim tamamlandı. Bu haberi size bu şekilde vermek istemezdim ama yi gün olduğu gibi kötü günler de var. Bundan sonrasında kontrollere devam edip stresten uzak bir yaşam geçirmek istiyorum. Allah'a emanet olun." ifadelerine yer vererek sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi.

43 yaşındaki ünlü oyuncu 7 Temmuz 2010 tarihinde Selen Sevingen ile evlendi. 2012'de Ada Deren adında kızı dünyaya geldi. 2015 yılında ise Derin Su adında kızı dünyaya geldi. Çift 2016'da kasım ayında yollarını ayırdılar. 

Özelsin, Duman Gözlüm, Aslında, Kalbim Seninle, Bize Aşk Lazım, Milyoner, Başka, Maske, Daha Erken, Her Şeyde Biraz Sen Varsın, Firrdayım gibi albümlerle büyük başarı elde etti.

Geçirdiği kalp krizi sebebiyle sevenlerinin yüreğini ağzına getiren ünlü şarkıcı yaptığı açıklama ile biraz da olsa herkesi rahatlattı.