Goji berry diyeti yapanlar tarafından bu diyetin faydaları ve zararları çok merak ediliyor. Goji berry diyeti ile ilgili merak edilenler Kamumanset.com'da.

Kamumanset.com Goji berry diyeti yapanlar tarafından bu diyetin faydaları ve zararları çok merak ediliyor. Goji berry diyeti ile ilgili merak edilenler Kamumanset.com'da.

Zayıflamak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı goji diyeti hakkında akıllarda bir sürü soru işareti var. Goji berry ile yapılan bu diyet, oldukça meşhur olsa da goji diyeti zararları çok korkutuyor. Goji diyeti yapanlar arasında ünlüler de yer alırken hayranları ile paylaştıkları fotoğraflar, herkesi goji diyeti yapmaya itiyor. Goji berry diyeti yapanlar sonuçtan oldukça memnun kalıyor ve böylece goji berry zayıflama için kullanılıyor. Goji diyeti fiyatı hakkında bilgiler burada! Goji berry faydaları ve zararları hakkında bilgi almak isteyenler için detaylar Kamumanset.com’da.

Toki Kura Tarihleri İstanbul Belli Oldu Mu Toki İzmir, Ankara Kura Tarihleri Toki Kura Tarihleri İstanbul Belli Oldu Mu Toki İzmir, Ankara Kura Tarihleri

Goji Berry Diyeti Zararları Yararları - Yapanlar, Yapan Ünlüler (Zayıflama)

GOJİ DİYETİ VE GOJİ BERRY
Son günlerde adından sıklıkla bahsedilen goji berry, kurt üzümünün ekstresinden yapılan doğal bir besin takviyedir. Goji üzümü olarak da adlandırılan goji berry, her iklimde yetişme özelliğine sahip olsa da genellikle Uzakdoğu’da yetişmektedir, hiçbir coğrafi bölgede Çin’deki kadar verimli meyveler vermez. Çin’de üretilen bu meyveler neredeyse tüm hastalıklardan korunmak adına kullanılmaktadır.

Gojidiet ya da Goji diyeti adı ile bilinen üründe Çin’de üretilen en kaliteli kurt üzümlerinin ekstreleri kullanılmıştır. Herhangi bir aktardan da bu meyveye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fakat ürünün kalitesinden emin olmanız mümkün olmayacaktır ve büyük ihtimalle saklanma şartları sebebiyle goji berry özelliğini zaten kaybetmiş olacaktır.

Aslında Goji diyeti üründe de meyvenin ekstresi elde edildiğinden dolayı uzun süre boyunca saklanmaya elverişli olan bir meyvedir fakat piyasada yer alan ürünlerin pek çoğu sahte olarak raflarda yerlerini alır. Bu durumun önüne geçebilmek adına mutlaka resmi satış sitesini tercih etmelisiniz. Üzerinde bulunan hologram sayesinde almış olduğunuz zayıflama ürününün tamamen doğal olduğuna emin olabilirsiniz ve çoğu aktarda olduğundan daha doğal hali internet sitesinde yer alır.

Goji Berry Diyeti Zararları Yararları - Yapanlar, Yapan Ünlüler (Zayıflama)1

Goji Berry Nedir Ve Kilo Verdirir Mi

Goji diyeti adıyla bilinen zayıflama ürünü çay ve meyve suyundan oluşmakta olan bir settir. Bu setlerin adedi 15 günlük kür için uygundur. Her gün 2 adet Goji çayı 2 adet de meyve tozu tüketmeniz gerekmektedir. Goji diyeti setini kendinize uygun şekilde kullanmanız da mümkündür. Ancak en iyi sonucu almak için uyandıktan sonra ve uyumadan önce içmeniz tavsiye edilmektedir. Günlük tüketeceğiniz diğer 2 içeceği de öğünlerinizden 1-2 saat sonra tüketirseniz, bu zaman içerisinde yaşayacağınız açlık hissi oluşmadan önüne geçer ve diyetinizi kaçamaklar ile bölmemiş olursunuz.

Gojidiet, tek başına da kilo vermenizi sağlayacak özelliğe sahiptir. Metabolizma hızınızı arttırarak, yağ yakımına zemin hazırlamakta olan Goji diyetini spor takviyesi ve düzenli bir beslenme programı eşliğinde tüketirseniz normal kilo verme hızınızın 2 katına kadar kilo vermeniz mümkün olacaktır ve pek çok zayıflama ürününün aksine, Gojidiet kullanımı bırakıldıktan sonra kilo alımı olmaması sebebiyle de tercih ediliyor.

Kurt üzümü, Dukan diyeti ile beraber ülkemizde tanınmaya başlanmış bir meyve oldu. Çinlilerin uzun süre yaşamaları ve genel olarak güzel bir yüze ve fiziğe sahip olmalarının nedenleri arasında bu meyve gösterilmektedir.  Ayrıca Yüzyıllar önce savaş döneminde tedavi amaçlı da yararlanılan bir bitkisel kürdür. Günümüzde daha çok zayıflama amacı ile kullanılmış olsa da yararları son derece fazladır. Goji Berry’nin şeker oranının da yüksek olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle kan şekeriniz bir anda düşmeyecek ya da yükselmeyecektir. Bu durum kilo verme hızınızı ciddi anlamda arttıracaktır.

Yüksek bir besin değerine sahip olan Goji berry enerji vermesi bakımından özellikle gün boyunca çalışıp enerji harcayanlar tarafından tüketilmesinde fayda olan bir meyvedir. Vücudun direncini ve sağlamlığını arttırmaktadır. Yorgunluğu giderme özelliği de bulunmaktadır. hCG hormonunu salgılanmasını arttıran Goji berry, hem genç hissettirirken hem de erken yaşlanmayı önler. Aynı zamanda uyku problemi olanlar içinde faydası vardır. Uykuyu düzenleme özelliği vardır.

Tansiyon rahatsızlığı bulunanların da tercih ettiği meyvelerden biri olan Goji berry, kan basıncının düşmesine yardımcı olur. 1998 yılında yapılan araştırmalar Goji berry'nin bu faydasını ortaya koymuştur. Germanium içermesinden dolayı kanserin etkilerine karşı bünyeyi korur. C Vitamini bulundurmasından ötürü içerisinde bulunan antioksidanlar kansere yol açan genlerin değişimini önler.