Gogglebox'tan Ellie, erkek arkadaşının korku kazasının resimlerinin yüzeyi olarak 'saat saat' yaşıyor. Gogglebox yıldızı Ellie Warner, hafta sonu ciddi bir kazanın ardından erkek arkadaşının başucunda nöbetine devam ediyor.

Gogglebox'tan Ellie, erkek arkadaşının korku kazasının resimlerinin yüzeyi olarak 'saat saat' yaşıyor. Gogglebox yıldızı Ellie Warner, hafta sonu ciddi bir kazanın ardından erkek arkadaşının başucunda nöbetine devam ediyor.

31 yaşındaki kuaför, Nat Eddleston'ın Cumartesi sabahı geçirdiği korkunç kazada harap oldu ve "saat başı yaşıyor" olduğu bildirildi.

Kanal 4'ün popüler realite şovunda kız kardeşi Izzi ile birlikte görünen Ellie'nin, sevdiği diğer yarısının beyin hasarına uğrayacağından "korktuğu" söyleniyor.

Mirror'ın haberine göre Nat, akciğerlerinin çökmesi ve boynunun kırılması nedeniyle yaşam desteğine alındı.

Olaydan polis ve acil servis ekiplerinin çarpışma mahallinde Nat çevresinde toplandığını gösteren fotoğraflar ortaya çıktı.

Olay yerine sağlık ekiplerinin müdahale ettiği zanlı, kazanın ardından yerde yatarken görüldü.
Mirror, Nat'ın gece yarısından kısa bir süre sonra meydana gelen kazadan önce yerel barında içki içtiğini bildirdi.

Olayda otomobilin ön camının kırıldığı ve tavanının çöktüğü ve aracın durmadan önce 100 metre kadar devam ettiği iddia ediliyor.

Gösterinin hayranları desteklerini paylaştığı için Ellie'nin her şey boyunca Nat'ın yanında kaldığı bildirildi.

Bir kaynak The Sun'a şunları söyledi: "Nat, Ellie'nin mutlak dünyası. Sevgi ve destek mesajlarıyla tamamen boğulmuş durumda. "Bu olaydan beri hastaneden zar zor ayrıldı ve Nat mükemmel bir bakım ve tedavi görüyor.

"Şu anda saat başı yaşıyorlar ve sadece her şeyin daha iyi olması için dua ediyorlar."

Başka bir kaynak, Nat'in bir yaşam destek cihazında olduğunu ve ailenin "belli ki onun için çok endişeli" olduğunu söyledi.

Ellie, Nat ile iki yıldır çıkıyor ama ilişkisini gündemden uzak tutuyor.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Çift kısa süre önce birlikte ilk evlerine taşındı - 1930'larda Leeds'te yarı müstakil bir eve.

O sırada Instagram'da şöyle yazdı: "Mevcut sahipleri onu tertemiz durumda tuttukları için çok şanslıyız, böylece doğruca hareket edebilir ve ilerledikçe bir şeyler yapabiliriz!

"Listedeki ilk oda olacağı için oturma odasını az ya da çok hazırladığım için çok heyecanlıyım.

"Nat, Facebook Marketplace'e bakmamı yasakladı ama içeri girip bu evi evimiz yapmaya başlamak için sabırsızlanıyorum."

Yerel gazete web sitesi Leeds Live'da çıkan haberlerin ardından, Ellie'nin hayranları ona ve Nat'a sevgilerini göstermek için koştular. Bir tanesi şöyle yazdı: "Hepimiz seni düşünüyoruz Nat, her şey yolunda gitti ve sana acil şifalar diliyoruz, hepinizi kucaklıyoruz, hepimizden sevgiler."

Bir başkası şöyle yazdı: "Bunu okuyun, düşüncelerim Ellie ve ailesiyle. Partneriyle arası çok iyi ve hızlı bir şekilde iyileşiyor."