Getir Sigara Getiriyor Mu Getir Tekel Siparişi Verme Getir tekel ve sigara siparişi veriyor mu? İşte Getir hakkında merak edilenler.. Son zamanlarda artan online yemek alış çılgınlığı Getir isimli firmada devam ediyor. Tüm ülkeye yayılmaya başlayan Getir sigara getiriyor mu merak ediliyor. Getir isimli firma son zamanların en çok ses getiren uygulamalarından oldu. Yemek, gıda teslimatı yapan firmadan sigara sipariş edilebiliyor mu? Getir Bana Bi uygulaması hakkında merak edilen önemli detayları derledik. Getir ile ne sipariş edebilirsiniz? Getir uygulamasından neleri sipariş edemezsiniz? İşte merak edilenler..

getir2

2016'dan beri online market siparişlerini müşterilerin ayağına getiren Getir uygulaması özellikle pandemi döneminde fazlasıyla dikkat çekmişti. Pandemi döneminde evden çıkamayan vatandaşlar bu uygulamaları kullanmışlardı. Vatandaşlar pandemi döneminin ardından getir uygulamasını kullanmaya devam ettiler. Sipariş edilenleri ayağına kadar getiren uygulama Getir vatandaş tarafından çok beğenilmişti. Peki sigara ve tekel ürünlerini getir getiriyor mu? Getir uygulaması eve sigara getirir mi? Tekel ürünlerini Getir'den sipariş edebilir miyim? İşte Getir uygulaması hakkında merak edilenler..

Getir Bana Bi uygulaması tekel ürünleri getiriyor mu? Getir Bana Bi sigara siparişi nasıl verilir? Getir Bana Bi uygulamasının tütünlü ürünler ve içki ürünleri getirme birimi var mı? İşte Getir Bana Bi uygulaması hakkında vatandaşların kafasına takılan sorular..

getir3

GETİR BANA Bİ EVE SİGARA GETİRİR Mİ?

Binlerce vatandaşın tercih ettiği online market alış veriş uygulaması Getir'den sigara siparişi verilemiyor. Getir uygulaması Sigara ve alkol satışı yapılmadığını daha önceden belirtmişti. Getir'den gıda ve diğer siparişlerinize evinize veya iş yerinize ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Fakat tekel ürünler, tütünlü ürünler ve sigara siparişinizi Getir Bana Bi uygulaması üzerinden veremezsiniz.

Getir Bana Bi uygulamasından sigara siparişi veremeyen vatandaşlar alternatif başka bir uygulama arayışına başladı. Getir Bana Bi'ye benzeyen sigara ve alkol getiren başka bir uygulama var mı sorusuna yanıt arayan vatandaşlar araştırmalara başladı. Sigara siparişi vermek için farklı bir uygulama henüz bulunmuyor. Sigara ve alkol için bir uygulama mevcut değil.