Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncu Devrim Özkan'dan samimi açıklamalar

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncu Devrim Özkan'dan samimi açıklamalar. Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin sevilen oyuncusu Devrim Özkan verdiği röportajda hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Hikayenin güzel ilerlediğini söyleyen Özkan "Oyuncuların hikayeye, ekibine inanması bu işte çok önemli. İnandıktan sonra zaten böyle şeyler oluyor. Bize böyle bir şans verildi, bu yüzden çok güzel ilerlemeye devam ediyoruz." dedi.

Songül karakteri ile birçok ortak özelliği olduğunu söyledi. "İkimizin de gözü kara. Sonuna kadar gitmeyi seven türdeniz. Songül de böyle benim gibi." dedi. Sokağa çıktığında yaşadığı bir olaydan bahseden ünlü oyuncu "Sete giderken bir çocuk çıktı karşıma 'Sen ağlayınca çok duygulanıyorum' dedi. Onun kalbine dokunmuş olmak benim için çok değerliydi." dedi.

Dizide partner uyumuna dikkat çekti. "Bu işimdeki partnerim Ertan Saban'ın bana karşı inanılmaz katkıları oldu. Onun da çok büyük bir payı var şu anki başarımızda. Sadi Payaslı-Songül Payaslı, ikisi inanılmaz güzel çift oldular bence. Bu çok önemli. Partnerlerin uyumu." diyen ünlü oyuncu 12 yaşında ailesiyle birlikte geçirdiği trafik kazasının ardından 1 ay boyunca yürüyemediğini anlattı. Başarılı oyuncunun bacağında dizden bileğine kadar lifleri koptuğunu ve bu yüzden atletizmi bırakmak zorunda kalıp judoya geçiş yaptığını anlattı.

 İstanbul’a oyunculuk için taşınan Devrim Özkan, başlarda ailesinin tepkisine maruz kaldığını ve İstanbul’da tek başına zorluk yaşadığını söyledi. “Genç bir kızın İstanbul’da yaşamaya çalışması ve buna karar verme süreci çok zordu. Çünkü o an sadece arayabileceğim beş ay önce yeni tanıştığım menajerim vardı ve bu kadardı her şeyim. Kedimle konuşuyorum sabaha kadar, dertleşiyorum. Gerçekten yalnızlığı çok bilirim dediğim yer orası aslında. En başta çok yalnızdım." ifadelerine yer verdi. Galatasaraylı olduğunu söyleyen ünlü oyuncu babasının da koyu cimbomlu olduğunu söyledi. "Stresimi alıyor galatasarayla ilgilenmek." açıklamasında bulundu.