Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği son bölümde neler oldu?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği son bölümde neler oldu? Reytingleri yüksek bir şekilde devam eden Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde yeni bölümlerde Rıza karakterinin diziye veda edeceği söylenmişti. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölümde neler oldu? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı fakat son bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi? Kardeşlerim 74. Bölüm Fragmanı Leyla Ölecek Mi?

Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan gibi isimlerin başrol oynadığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi son bölümde neler oldu? Serdar, en sonunda yakalanır. Sorguya alındıktan sonra konuşmaz ve avukatın talep eder. Avukat, sunduğu teklif ile Serdar'ın kafasını karıştırır ve bambaşka bir yola sürüklenir.

Yılan ekibi bu durum karşısında zorlu bir sürece girer. Sadi, Songül'ün son zamanlarda yaşadıklarından dolayı moral için onunla vakit geçirmek ister ve onu yemeğe çıkarır. Songül, lüks bir yere gideceklerini düşünürken Sadi'nin planları karşısında fazlasıyla şaşırır. Zülfikar yüzünden eve dönmek zorunda kalan Melek, Celal'in telefonunun ele geçirmek ister ama eline yüzüne bulaştırır.

Mert'in mahkemesinde Gizem'in mahkemede vermiş olduğu cevaplar Mert'in daha çok işin içinden çıkamamasına neden olur. Derya, bu zor günleri Kıvanç'ın desteği ile atlatmak için çabalar. Songül, Sadi ve Yaver, Mert için delil bulmaya çalışır. Kayıkhaneye giden Sadi ve Yaver kendilerine beklenmedik bir olayın içerisinde bulur.

Başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Mustafa Açılan, Nilsu Berfin Aktaş, Ali Berge, Sanem Babi, Deniz Sarıkaş, Ayşe Kırca, Murat Göçmez, Rojbin Erden, Furkan Murat Uğur gibi isimler yer almaktadır. Başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.