Gelinim Mutfakta yeni gelin adaylarından biri olan Yeşim' i gelin daha yakından tanıyalım. Yeşim ile ilgili detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yeni gelin adaylarından biri olan Yeşim' i gelin daha yakından tanıyalım. Yeşim ile ilgili detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılarından Yeşim Öztürk Kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Yeşim Öksüz, 8 Aralık 1991 yılı Adıyaman ili doğumludur. Başarılı gelin yarışmacı Yeşim Öksüz 29 yaşındadır. Başarılı yarışmacı Yeşim ekranlarda güzelliği ve endamı ile dikkat çekiyor diyebiliriz. 

Başarılı yarışmacı Yeşim Öksüz, lise eğitimini grafik tasarım üzerine tamamlamıştır ardından üniversite eğitimini fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünden mezun olmuştur. 

Başarılı yarışmacı 2017 yılında evlenmiştir ve şuan 2.5 yaşında oğlu vardır. 

Gelin adaylarımızdan Yeşim Öksüz kayınvalidesi Beyhan ile yarışma programına katılmıştır ve gün gün çeyrek altınları toplamaya devam etmektedir. 

Yay burcu olan başarılı yarışmacı koyu da fenerbahçe takımı taraftarıdır. 

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Gelinim Mutfakta yarışması 3 Kasımda Neler Oldu işte detaylar..

Gelinim Mutfakta yarışma programında 3 Kasım günü Beyhan hanımın getirmiş olduğu bakıcı büyük tepki çekti. Yeşim' in annesinin ev işleri ve çocuk bakımına yetişemediğini üstüne basa basa dile getiren Beyhan hanım, torunumun bakımı ve yabancı dil öğrenmesi için bu bakıcının evimize gelmesini istiyorum diyerek Rus bir bakıcıyla Yeşim' e sormadan anlaşıp, Yeşim' in evinin anahtarını Rus bakıcıya verdi. 

Yeşim ise bu olanları gördükten sonra adeta çılgına döndü ve ne yapacağını şaşırdı. Bakıcıyı apar topar kovalayan Yeşim bu olanların mantıksız olduğunu ve Beyhan hanımın bu şekilde davranmasına artık bir anlam veremediğini dile getirdi. Kritik saatinde de sürekli bu konuyu dile getiren Yeşim artık bu davranışlardan çok sıkıldığını annesinin ise her şeye yetişmek için elinden gelen her şeyi yaptığını dile getirmekten vazgeçmedi ve annesinin hakkını yedirmediğini dile getirdi. 

Bakalım Beyhan hanım ile Yeşim arasındaki bu sorun çözülecek mi merak ediliyor. 

Yeşim' e kayınvalidesi Beyhan' ın yemeğine de 3 puan vermesi bu olayların üzerine tuz biber oldu ve zaten sinirli olan Yeşim artık ne söyleyeceğini bilemedi ve yorum yapmama kararı aldı. Kayınvalide Beyhan, Yaren geline de 5 puan verdi.