Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Mehmet Ali Erbil Mi Oldu Mehmet Ali Erbil Kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil hastalığı nedir? Kaçış Sendromu hastalığı nedir?

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Mehmet Ali Erbil Mi Oldu Mehmet Ali Erbil Kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil hastalığı nedir? Kaçış Sendromu hastalığı nedir? Geçen haftalarda Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu Safiye Soyman üstlenmişti. Bu hafta ise Gelinim Mutfakta sunucusu ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil oluyor. Peki Mehmet Ali Erbil kimdir, kaç yaşında? Mehmet Ali Erbil nereli hayatı hakkında merak edilenler..

gelinim3-3

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta değişen sunuların arasında Demet Akalın'da eklenmişti. Demet Akalın konserleri sebebi ile Gelinim Mutfakta sunuculuğunu artık yapamayacağını belirtmişti. Daha önce Fatih Ürek, Onur Büyüktopçu, Seda Sayan, Demet Akalın, Songül Karlı, Safiye Soyman gibi isimlerin yaptığı Gelinim Mutfakta sunuculuğunu bu hafta Mehmet Ali Erbil yapacak. Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta bu hafta yayınlanacak olan bölümlerini şovmen Mehmet Ali Erbil sunacak. Konu hakkında Mehmet Ali Erbil açıklamada bulundu. Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Erbil "4 yıl aradan sonra ilk program; ‘Gelinim Mutfakta’ bu pazartesi saat 13.00 de Kanal D de ; kaçırmayın üzülürsünüz" sözleriyle açıklamada bulundu.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

8 Şubat 1957'de doğdu.  Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan şovmen Devlet Tiyatrosunda gönüllü olarak çalıştı. Birçok tiyatro filminde rol aldı. İlk evliliğini Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile 1980 yılında yaptı. 2 sene sonra ayrıldı. Nergis Kumbasar ile 1989 yılında evlendi. 1996 senesinde boşandı. 2001 senesinde Sedef Altuntaş ile dünya evine girdi iki sene sonra yollarını ayırdı. Tuğba Coşkun ile 2005 yılında evlenen Erbil 2011 yılına ayrıldı. 

gelinim2-3

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Aşk Olsun, Açıl Susam Açıl, Adını Sen Koy, Aşka Gel, 50 Sarışın, Birimiz Hepimiz İçin, Eyvah Düşüyorum, Çarkıfelek, Bir Başka Gece gibi programların sunuculuğunu üslendi. Şıpsevdi, Aşkım Aşkım, Tatlı Kaçıklar, Can Dostlar, Büyümüş de Küçülmüş, En Son Babalar Duyar, Harem gibi dizilerde yer aldı. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları, Emret Komutanım Şah Mat, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Kahpe Bizans, Hababam Sınıfı Merhaba, Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Ömerçip, Maskeli Beşler İntikam Peşinde, Maskeli Beşler Kıbrıs gibi birçok filmde yer aldı.