Gelinim Mutfakta' da son 2 bölümdür sunucu olan Demet Akalın' ı görmüyoruz. Yeni sunucu kim olacak merak ediliyordu. İşte yeni sunucu ile ilgili detaylar.

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta' da son 2 bölümdür sunucu olan Demet Akalın' ı görmüyoruz. Yeni sunucu kim olacak merak ediliyordu. İşte yeni sunucu ile ilgili detaylar.

Gelinim Mutfakta Yeni sunucusu Songül Karlı Kimdir?

Başarılı sunucu Songül Karlı 15 Eylül 1973 yılı İstanbul ili doğumludur. 1991 yılında ilk albümünü çıkaran başarılı şarkıcı böylelikle piyasaya giriş yapmıştır. 

10 albümü bulunan başarılı şarkıcı 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünü kazanmıştır. 

Başarılı şarkıcı Songül Karlı 8 senedir birlikte olduğu imam nikahlı olan eşi Ergün Topaloğlu' ndan 2002 senesinde yollarını ayırmıştır. Sonrasında Balkal Gümüş ile evlenen sunucu ve şarkıcı Songül Karlı, bu evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır. Sonrasında bu evliliğini de 2008 yılında boşanarak sonlandırmıştır. 

2012 yılında ise sunucusu olduğu Su Gibi evlendirme programı ile gündeme gelen başarılı sunucu, Metin Yüncü ile canlı yayında dünya evine girmiştir. 

Başarılı sunucu Songül Karlı' nın Sunuculuk Yaptığı Programlar
Songül Karlı İle Cumartesi - 2007 - Kanal 7
İki Gönül Bir Olunca - 2008 - FOX TV
Su Gibi - 2008 - FOX TV
Songül Karlı ile Yeniden - 2014 - Kanaltürk
Bugün Yıldız Benim - 2015 - Show TV

Başarılı sunucu Songül Karlı' nın yer aldığı Diziler

Paşa Baba Konağı - 2000 - TGRT
Reyting Hamdi - 2002 - ATV
Türkü Filmi - 2004 - Kanal 7
Yasemince - 2010 - FOX TV

Başarılı sunucu Songül Karlı' nın çıkardığı Şarkılar

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Dallarımı Kırdılar, Güzel Bu Nasıl Sevdaymış, Babamın Kızıyam, Yandırdın Kalbimi, Yalan, Omuz Omuza, Az Bana, Ay Gibi Yar, Yine Gönlüm Hoş Değil, Şeker Almaya Geldim, Benim Yarim, Dağlara Gel, Deli Yiğidim, Kamber Ağa, Derdim Çoktur, Hayat Bir Gün, Geleceğin Yok Senin, Böyle Olurmu?, Anam Ağlar, Fadimem, Nazlana, Özge Yar, Yazın Yağar Kar Başıma, Ağlasam mı, Koca Dünya, Bir Yana, Can Sevdiğim, Derman Sendedir, Yola Çevirdiler Beni, Halimiz Budur, Mihribanım, Hamsi Gözlüm

Şimdilerde ise Songül Karlı' yı Gelinim Mutfakta yarışma programının sunucusu olarak izleyeceğiz. Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün eski bölümü ile saat 12:15 de, 13:00 de yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında, sakın kaçırmayınız.