Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni yayın hayatına bu hafta da yeni sunucusu ile merhaba diyor. Yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yerini almaya devam eden sevilen yarışma programı yeni sunucusu ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni yayın hayatına bu hafta da yeni sunucusu ile merhaba diyor. Yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yerini almaya devam eden sevilen yarışma programı yeni sunucusu ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta' nın yeni sunucusu Nursel Ergin Kimdir Gelin daha yakından tanıyalım..

Nursel Ergin, 30 Temmuz 1980'de İstanbul' da dünyaya gelmiştir. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin'in 18 yaşında bir evlilik yapmıştır.  Sonrasında bu evliliğinden Bengü Çınar adında bir kızı olmuştur. Sosyal medyada ise merak edilen Bengü Çınar'ın babasının ismi bilinmiyor.

nursel_ergin

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı Peaky Blinders yönetmeni uzun metrajlı dizi finaliyle ilgili yeni ayrıntıları paylaştı

Başarılı sunucu Nursel Ergin, 2008 yılında katılmış olduğu program Var mısın Yok musun? isimli yarışmayla ekranlarda tanınmıştır. Oldukça samimi ve içten tavırları ile dikkat çeken Nursel Ergin böylece ekranlarda sevilen bir yüz, aranan bir karakter olarak yerini almıştır. Var Mısın Yok Musun? yarışma programı sonrasında da televizyon ekranlarındaki hayatı devam eden başarılı sunucuyu bu hafta ise Gelinim Mutfakta yarışma programında sunucu olarak izleyeceğiz. 

Nursel Ergin yarışmanın ardından Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Sonrasında, Mutfağım adlı yemek programıyla seyircilerle buluştu.Yemek programlarıyla dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel'in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğu ile ekranlarımızda yerini almıştır. 

Şimdilerde ise başarılı sunucu Nursel Ergin' i Gelinim Mutfakta yarışma programının sunucusu olarak ekranlarda izleyeceğiz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda saat 13:15 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' u takipte kalınız.