Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile bu haftada ekranlarda sizlerle. Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile kanal d ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Bu haftaki sunucu ve detayları sizlerle kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile bu haftada ekranlarda sizlerle. Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile kanal d ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Bu haftaki sunucu ve detayları sizlerle kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yeni bölümlerde Kanal D ekranlarında yeni sunucusu ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Yeni Sezonda bu hafta Lerzan Mutlu sunuyor. Lerzan Mutlu kimdir gelin daha yakından tanıyalım. 

Türk televizyonlarının başarılı sunucusu ve şarkıcısı olan Lerzan Mutlu' yu bu hafta Gelinim Mutfakta yarışma programında sunucu olarak izliyoruz. Lerzan Mutlu neşeli ve eğlenceli sunumu ile bu hafta ekranlarda yerini alacak. 

Gelinim Mutfakta yarışma programının yeni sezondaki Demet Akalın' ın vedası ile artık sabit sunucu olmayıp her yeni hafta yeni bir sunucu ile ekranlara gelme kararı verildi ve bu hafta da birbirinden güzel şarkısı ile ünlü sunucu ve şarkıcı olan Lerzan Mutlu sunuculuğunu üstleniyor. Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi her gün saat 13:15 de Kanal D ekranlarında 4 gelin ve 4 kayınvalide yarışmacıları ile yerini almaya devam ediyor. 

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

gelinim mutfakta sunucusu lerzan mutlu

Güzel Şarkıcı Lerzan Mutlu Kimdir?

Lerzan Mutlu 12 şubat 1977 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şarkıcı ve televizyon sunucusu olan Lerzan Mutlu' nun babası avukat annesi ise ev hanımıdır. 

İlkokul eğitimini Erenköy ilkokulunda tamamlayan Lerzan Mutlu, sonrasında Özel Kadıköy Kız kolejinde okumuştur. Lise olarak Yıldız kolejinden mezun olmuştur. 

Lerzan Mutlu henüz 10 yaşında iken babası kalp krizi geçirerek vefat etmiştir. Lerzan Mutlu lise eğitimini tamamladıktan sonra ise İsviçre' de özel bir üniversiteye kayıt olmuştur ancak eğitimini yarıda bırakıp Türkiye' ye dönmüştür. 

Türkiye' de İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazanmıştır. Fakat burayı da yarım bırakan Lerzan Mutlu, sahne ve televizyon çalışmaları ile kariyerine giriş yapmıştır. 

Lerzan Mutlu' nun Çalışmaları


Albümler
Karabüyü (2001)
Yar Dediğin Arar (2004)
Tam İsabet (2006)
Zirve (2009)

Singlelar
Kibrit (2011)
Oyuncu (2013)
Kahraman (2014)

Klipler
Karabüyü
Benden Giden Bana Döner
Hançer
Yar Dediğin Arar
Aşk Dediğin Yürek İster
Sızım Sızım
Bir Numara
Kibrit
Oyuncu
Bir An Bile Düşünmedim
Kahraman Lerzan Mutlu