Gelinim Mutfakta yayınlanan son bölümde Demet Akalın ekranlarda yoktu tabi ki bu izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. İşte sevilen yarışma programı detayları..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yayınlanan son bölümde Demet Akalın ekranlarda yoktu tabi ki bu izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. İşte sevilen yarışma programı detayları..

Gelinim Mutfakta 14 Ekim günü ekranlarda gördüğümüzde bir değişiklik olduğu hemen gözümüze çarptı. Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta' da 14 Ekim bölümünde Demet Akalın ekranlarda yer almıyordu. Demet Akalın' ın bir süredir ayrılacağı konuşuluyordu fakat bu kadar erken ve hafta ortasında bir ayrılığı hiç kimse beklemiyordu. Yayınlanan yeni bölümlerde, artık Demet Akalın yer almayacak. 

Demet Akalın sosyal medya hesabından da yayınladığı açıklamaya göre artık Gelinim Mutfakta yarışma programını sunmayacağını açıkladı. Sevilen sanatçı, sunucu ve şarkıcı olan Demet Akalın, artık yeni bölümlerde Gelinim Mutfakta yarışma programında yer almayacak. 

Gelinim Mutfakta' dan bir anda ayrılan Demet Akalın, ayrılma sebebi olarak yoğun iş saatlerini göstermiştir. Bu konuda yaptığı açıklamada ise;

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben' i alın Songül Karlı' yı alın dedim. Fatih bile geri alabilir. En çok o yakışıyor zaten. Ben kimseyi işinden etmedim. Sözlerini sarf etmiştir. 

Gelinim Mutfakta Yarışma Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Songül Karlı Kimdir?

Songül Karlı 15 Eylül 1973 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı şarkıcı ve sunucu olan Songül Karlı, 8 yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu' ndan 2002 yılında ayrılmıştır. 

Sonrasında Baykal Gümüş ile evlenen başarılı sanatçı Songül Karlı, bir çocuğu dünyaya gelmiştir ve 2008 yılında ondan da boşanmıştır. 

2012 yılında Su Gibi isimli evlendirme programını sunmuştur ve bu programı sunarken, Metin Yüncü ile canlı yayında evlenmiştir. 

Başarılı sanatçı Songül Karlı' nın Albümleri

1991 - Derman Sendedir

1992 - Böyle Olur Mu

1993 - Oralıyam Ben

1994 - Dokunsalar Ağlayacağım

1994 - Dal Boylum

1995 - Yanık Bir Türlü

1996 - Omuz Omuza

1998 - Yalan

2002 - Bir Yana

2004 - Kaç Bahar

Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi her gün saat 12:15 eski bölüm özeti ile 13:00 de ise yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında sizlerle.