Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programındaki gelinlerden Yaren gelini gelin daha yakından tanıyalım. Başarılı gelin adayı bu hafta eleniyor mu? İşte tüm detaylar..

Yarışmacı adaylarından Büşra Nur ile Yeşim bugün eleme potasındalar. Büşra Nur gelin tüm kayınvalidelerden sırasıyla 1 puan alırken son anda kayınvalidesinden 5 puan alarak biraz olsun cuma gününü kurtarıyor diyebiliriz. Ama yine de Yeşim' in ardı ardına 5 puan alması, Yeşim' i kurtarıp Büşra Nur' un elenmesine sebep olacak mı izleyerek göreceğiz. 

Şuan gelinim mutfakta yarışmasında Aslıhan gelin ile kayınvalidesi Nuray, Yaren ile kayınvalidesi Filiz, Yeşim ile kayınvalidesi Beyhan, Büşra Nur kayınvalidesi ile Arzu yer alıyor. Bu hafta bu isimlerden bir gelin ve bir kayınvalide elenerek hayallerine ve altınlara veda ederken, gün sonunda gün birincisi olan isim çeyrek altının sahibi olurken, hafta boyunca en yüksek puanı almış olan gelin ise hafta birincisi olarak 5 tane 10 bin TL değerindeki bileziğin de sahibi olacak. İzleyerek göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta Yaren Maden Kimdir gelin daha yakından inceleyelim..

Başarılı ve genç gelinlerimizden Yaren Maden 2000 yılı doğumlu henüz 21 yaşındadır. Çok genç olan gelin adayı Yaren oldukça başarılıdır ve el lezzeti de güzeldir. 

Çok genç yaşta olmasına rağmen, eski gelinlerle bile hiç sıkıntısız yarışıyor ve oldukça mücadeleci bir performans sergilemektedir. 

Yaren henüz 14 aylık evlidir ve henüz çocuğu yoktur. Başarılı yarışmacı Yaren Maden, Gelinim Mutfakta yarışma programına kayınvalidesi Filiz ile bilrikte katılıyor. Kayınvalidesi Filiz ile sık sık farklı farklı sebepler ile karşı karşıya gelmeye devam etse de, kayınvalidesi Filiz Yaren' in tabağını buldukça Yaren ile arasındaki gerginlik azalıyor. 

Başarılı yarışmacı gelinimiz Yaren Maden' i instagram üzerinden @yarençmadenn ismi ile takip edebilirsiniz. Aynı zamanda çok aktif instagram ve tiktok hesapları kullanan Yaren Maden eşi ile de sık sık video paylaşımı yapmaktadır. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi her gün saat 12:15 de Eski bölümleri ile ekranlarda yerini alırken, 13:00 de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında, sakın kaçırmayın.