Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi her gün yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışma programını bu hafta yeni bir sunucu sunuyor. Ezgi Sertel. İşte Gelinim Mutfakta yeni sunucusu ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programı bu sezonda da kaldığı yerden ekranlardaki serüvenine devam ediyor. Yeni sezonunda her hafta ünlü bir sunucu ekranlarda programın sunuculuğunu üstleniyor. Gelinim Mutfakta yarışma programında bu hafta da gelinler haftanın 4 günü birbirinden güzel yemekler yapacaklar, haftanın son günü cuma günü ise birbirinden güzel tatlıları yaparak ekranlarda yer alacaklar. Geçtiğimiz haftanın birinci ismi Yeşim oldu ve 5 adet 10 bin TL değerindeki altın bileziği Yeşim kazanmıştır. Yeşim ilk kez bilezik kazandı ve gelin yarışmacımız Yeşim' i tebrik ederiz.

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Ezgi Sertel Kimdir?

Yeni sunucu Ezgi Sertel 1 Ekim 1981 yılında Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Safranbolu ilinde tamamlayan başarılı sunucu sonrasında üniversite eğitimi için abisi ile birlikte İstanbul' a gelmiştir ve İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünde okumuştur. Başarılı sunucu Ezgi Sertel 2004 yılında bu bölümden mezun olmuştur. 

ezgi sertel kimdir

Bir aile dostunun klibinde oynadıktan sonra dizi teklifi alan başarılı sunucu Ezgi Sertel artık dizi sektörüne adım atmış oldu. Sonrasında ise Kanal 7' de Ezgi ile Yaz Sabahı isimli programın sunuculuğunu üstlenerek ekranlarda tanınan bir yüz haline geldi. Ardından Kanal 7 ekranlarında Memleket Hikayeleri, Samanyolu Tv de Tek Türkiye isimli dizide ise Öğretmen Zeynep karakterini canlandırdı. 

Ezgi ile Şifalı Yemekler adlı bir gezi programınında sunuculuğunu yapan Ezgi Sertel, ardından Haber Türk ekranlarında yer alan Lezzet Haritası isimli bir televizyon programı yaptı. Ardından bu programı Show Tv ekranlarında devam ettirmiştir. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezon hayatına Kanal D ekranlarında hız kesmeden devam ediyor. Sevilen yarışma programı yeni sezon boyunca saat 13:15 de hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek takipte kalınız.