Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında saat 13:15 itibari yayınlanmaya başladı. Bugün yani 12 kasım günü eleme günü olacak işte eleme günü yemeği sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında saat 13:15 itibari yayınlanmaya başladı. Bugün yani 12 kasım günü eleme günü olacak işte eleme günü yemeği sizlerle..

11 asım günkü yayını değerlendiren gelin adayları Yeşim' in kayınvalidesinin ona sürekli az puan vermesini dile getirdiler. Yeşim' in sürekli kayınvalidesi Beyhan tarafından sürekli düşük puanlar alması ile gündeme gelmesi Yeşim' in göz yaşlarını tutamamasına neden oldu. Yaren ise bu durumla neredeyse dalga geçti. Evinde bir dalga videosu hazırlayıp 12 kasım sabahına getiren Yaren, Yeşim' i neredeyse çıldırttı. 

Aslında Yeşim bu yapılanları hak etti diyebiliriz. Çünkü Yeşim geldiği günden itibaren Yaren ile uğraşıyor arkasından onu eleme planları kuruyordu. Önce Aslıhan ile bir araya gelen Yeşim sonra da Eda' nın gelmesi ile planlar kurduğu için Yaren bu olanların hepsini içinde biriktirmiş ve artık en sonunda bu olanlara Yeşim' in davranışlarına karşılık vermiştir. 

Yaren uzun zamandır içinde biriktirdiklerinin intikamını alıyor diyebiliriz. 

gelinim mutfakta yemek

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. İşte 12 Kasım gününün muhteşem tatlısının tarifi ve malzemeleri haberimizde sizlerle..

Gelinim Mutfakta Muzlu Krokanlı Pasta Tarifi

Muzlu Krokanlı Pasta Keki için;

5 Adet Yumurta

4 Su Bardağı Un

2 Paket Kabartma Tozu

2 Paket Vanilya

2 Su Bardağı Toz Şeker

Muzlu Krokanlı Pasta Krokonı için;

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

200 Gram Tuzsuz Yer Fıstığı

1 Su Bardağı Şeker

1 Adet Limon

1 Yemek Kaşığı Ayçiçek Yağı

Muzlu Krokanlı Pasta Kreması için;

3 Su Bardağı Süt

1 Su Bardağı Şeker

2 Yemek Kaşığı Un

1 Paket Vanilya

2 Yemek Kaşığı Nişasta

2 Yemek Kaşığı Granüllü Kahve

Muzlu Krokanlı Pasta Sunumu için;

3 Adet Muz

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda da yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 13:15 de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışma programı detayları ve gelişmeleri için haberimizi ve kamumanset.com' u takipte kalınız.