Gelinim Mutfakta Bugün Kim Elendi 29 Ekim Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 29 ekim elenen isim kim oldu? Gelinim Mutfak haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta Bugün Kim Elendi 29 Ekim Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 29 ekim elenen isim kim oldu? Gelinim Mutfak haftanın birincisi kim oldu? Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın birincisinin kim olduğu izleyici tarafından merak edildi. Gelin ve kayınvalideler altınları kimin kazanacağı konusunda büyük bir mücadele içine girdiler. Tatlı gününde birinci olan isim kim oldu? Kanal D ekranlarının reytingi bol yarışma programı Gelinim Mutfakta altınları kim kazanı? 29 Ekim Gelinim Mutfakta kim elendi? Detaylar kamumanset.com'da

Kanal D ekranlarında Safiye Soyman'ın sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Bütün bir hafta boyunca mücadelenin zirve yaptığı yarışmada haftanın kazananı kim oldu? 29 Ekim Cuma günü Gelinim Mutfakta puan durumu da izleyici tarafından fazlasıyla merak edildi. Hafta boyunca Yeşim ve Yaren'in yarışı programda en çok konuşulanlardan biri oldu. Peki Gelinim Mutfakta beş bileziği kim aldı?

gelinim2-2

Bu hafta verilen dört çeyrek altından üçünü Yaren gelin kazanırken Damla kural hatası yapmasına rağmen kaynanalardan iyi puan aldı ve çeyrek altını kazanmıştı. Yeşim ve Yaren birinciliği paylaşan isimlerden oldu. Yaren "Kurada ben şansız biriyim." ifadelerini kullanmıştı. Aslıhan ise eleme potasına giren isim oldu. 48 puanla Damla eleme potasında olsa da 50 puanla arkasından geliyor. 

29 EKİM GELİNİM MUTFAKTA SAFİYE SOYMAN KAÇ PUAN VERDİ?

Yaren: Safiye Soyman'dan 2 puan aldı.

Aslıhan: Safiye Soyman'dan 5 puan aldı.

Damla: Safiye Soyman'dan 1 puan aldı.

Yeşim: Safiye Soyman'dan 4 puan aldı.

29 EKİM GELİNİM MUTFAKTA TOPLAM PUANLARI

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Yaren: Kaynanalardan ve Safiye Soyman'dan toplam 10 puan aldı.

Aslıhan: Kaynanalardan ve Safiye Soyman'dan toplam 13 puan aldı.

Damla: Kaynanalardan ve Safiye Soyman'dan toplam 13 puan aldı.

Yeşim: Kaynanalardan ve Safiye Soyman'dan toplam 14 puan aldı.

gelinim3-2

29 EKİM GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN TOPLAM PUANLARI

Yaren: 61+10=71 puan aldı.

Aslıhan: 50+13=63 puan aldı

Damla 48+13=61 puan aldı.

Yeşim: 56+14=70 puan aldı. 

Böylece 29 Ekim Cuma günü yarışmaya veda eden isim Damla oldu. Damla Gelinim Mutfakta yarışmasına veda etti. Yaren gelin ise beş altın bileziğin kazananı oldu.