Gelinim Mutfakta yarışma programı 14 Ekimde Demet Akalın' ı ekranlarda göremiyoruz. Demet Akalın yarışma programından ayrıldı mı?

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programı 14 Ekimde Demet Akalın' ı ekranlarda göremiyoruz. Demet Akalın yarışma programından ayrıldı mı?

Gelinim Mutfakta yarışma programı 14 ekime merhaba dedi. Ama çok önemli bir detay hemen fark edildi. Kanal D' nin sevilen yarışma programında format mı değişti yoksa haftanın ortasında Demet Akalın' ın bir anda kaybolması büyük dikkat çekti. Demet Akalın rahatsızlandı mı yoksa neden ekranlarda yok büyük merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta yarışma programında henüz açıklanmayan ama Demet Akalın' ın sosyal medya platformları üzerinde açıkladığı gerçek bugün itibari ile gün yüzüne çıktı. 

Başarılı sunucu Demet Akalın, ani bir karar ile yoğunluğundan dolayı yarışma programından ayrılma kararı aldı. Haftanın sonuna kadar ekranlarda olacağını düşünüyorken bir anda ekranlardan kaybolması ciddi anlamda dikkat çekti diyebiliriz. 

Artık yeni bölümlerde Demet Akalın' ı sunucu olarak görmeyeceğiz. Bakalım yeni sezonun sunucusu kim olacak merakla bekleniyor. Bugün format gereği Demet Akalın yerine sunuculuğu gelinler ve kayınvalideler yapıyor. 

Gelinim Mutfakta yarışma programının sunucusu Demet Akalın Kimdir?

Başarılı sunucu ve şarkıcı Demet Akalın, 23 Nisan 1972 yılı doğumludur. Başarılı sunucu Demet Akalın Kocaeli ilinde doğmuştur. 

Başarılı sanatçı Demet Akalın, mankenlik yapmaya başlamıştır ve o dönemde gazinolarda şarkı söylemeye başlamıştır. Sonrasında ise 1996 yılında ilk stüdyo albümünü oluşturarak piyasaya sürmüştür. 

Demet Akalın Evlilikleri

Oğuz Kayhan - 2006 yılı

Önder Bekensir - 2010 yılı

Okan Kurt -  2012 yılı

Başarılı sanatçının albümleri

Sebebim - 1996

Unuttum - 2003 

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Banane - 2004

Kusursuz - 2006

Dans Et - 2008

Zirve - 2010

Giderli - 2012 

Rekor - 2014

Pırlanta - 2015

Rakipsiz - 2016

Başarılı Sanatçı Demet Akalın' ın yer aldığı Film Projeleri

Günlerden Pazar - 1992

Tele Anahtar - 1994

Osman Pazarlama - 2016

gibi çok başarılı projelerde de yer almıştır. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda da saat 12:15 ile eski bölümü ile 13:00 de ise yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor, sakın kaçırmayın.