Gelinim Mutfakta yeni sezonunda yeni sunucusuyla ekranlarda yer alıyordu. Fakat ani bir karar ile Demet Akalın yarışma programından ayrıldı, işte tüm detaylar..

Gelinim Mutfakta yeni sezonunda yeni sunucusuyla ekranlarda yer alıyordu. Fakat ani bir karar ile Demet Akalın yarışma programından ayrıldı, işte tüm detaylar..

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam eden Gelinim Mutfakta' da en son Demet Akalın' ın ayrılması büyük yankı uyandırmıştı, sonrasında Songül Karlı' yı ekranlarda gördük ve hemen bir hafta sonra ise Safiye Soyman' ı sunucu koltuğuna otururarak gördük. Bu durum ise izleyenler tarafından garip karşılandı. Ama kanal yönetiminden gelen açıklamaya göre sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta' yı artık her hafta farklı bir ünlü ismin sunacağı söyleniyor. 

Bu şekilde artık yarışma programında her hafta yeni bir ünlü isim ile göreceğiz. Gelinim Mutfakta' nın şuan ki sunucusu ise Safiye Soyman. Yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam eden sevilen yarışma programı hafta içi her gün 12:15 de özet bölümleri ile yayınlanırken saat 13:00 de ise yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. 

Demet Akalın uzun soluklu bir sunuculuk yapıyor iken ani bir karar ile hafta ortasında sevilen yarışma programından ayrıldı. Açıklaması içinde, anlaşma süresinden daha fazla çalıştığını ve bu kadar çok çalışmak istemediğini sosyal medya hesabından açıklama yaparak dile getirmişti. Demet Akalın' ın bu ani ayrılışı büyük yankı uyandırmıştı ve hemen bir sunucu bulunamamıştı. Birkaç gün yarışmacılar sunuculuğu kendileri üstlenmişti ve sırasıyla sunuculuk yapar gibi ananslar yapmışlardı. Hafta başında ise yeni bir sunucu ile Gelinim Mutfakta' yı gördük ve bu sunucu Songül Karlı oldu. Gelinim Mutfakta fanları ise artık Songül Karlı' nın kalıcı bir sunucu olduğu yönünde düşünceleri netleşmişken, bir sonraki hafta ise Songül Karlı yerine Safiye Soyman' ı ekranlarda sunucu koltuğuna otururken gördük. Safiye Soyman bu haftalığın sunuculuğunu yaparken ise bir söylenti yayıldı ve artık Gelinim Mutfakta yarışma programını her hafta yeni bir ünlü isim sunacağı yönündeydi. 

Bu sezon boyunca birden çok ünlü ismi her hafta Gelinim Mutfakta yarışma programında göreceğize benziyor. Bakalım bu durum kalıcı olacak mı hep birlikte izleyerek göreceğiz.