Gelinim Mutfakta Damla Instagram Hesabı, Kaç Yaşında? Gelinim Mutfakta Damla nereli, mesleği nedir? Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla kimdir?

Gelinim Mutfakta Damla Instagram Hesabı, Kaç Yaşında? Gelinim Mutfakta Damla nereli, mesleği nedir? Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla kimdir, kaç yaşında? Damla Saçıkara kimdir, nereli? Gelinim Mutfakta yarışmacısı olan ve iddialı yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Damla kimdir, hayatı hakkında merak edilenler.. Sunuculuğunu Safiye Soyman'ın yapmaya başladığı yarışma programında yeni yarışmacılardan olan Damla'nın hayatı fazlasıyla merak edildi. Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara'ya ait merak edilen önemli detayları sizler için derledik.

gelinim2

25 Ekim haftası itibari ile de yeni sunucu Safiye Soyman' ın sunumu ile Gelinim Mutfakta' da gelin adayları kıyasıya mücadele ederek gün sonunda çeyrek altın kazanmaya, hafta sonu ise de 10 bin TL değerindeki 5 tane altın bileziğin sahibi olmaya hak kazanacak. Ve sonrasında da gelin ile kayınvalide adaylarından bir tanesi Gelinim Mutfakta yarışma programına veda edecekler. Her hafta reytingleri yüksek bir şekilde seyreden programın yarışmacıları ise izleyiciler tarafından fazlasıyla merakla araştırılıyor. Gelinim Mutfakta yarışmacısı olan Damla Saçıkara kimdir? Nuray'ın gelini olan Damla hakkında merak dilen önemli detayları sizler için derledik.

Gelinim Mutfakta yarışma programı detayları ve gelişmeleri haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek, hafta içi her gün saat 12:15 de özet bölümü ile 13:00 de ise yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek. Peki Gelinim Mutfakta yarışmacısı Damla kimdir, kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Damla nereli, hakkında merak edilenler..

GELİNİM MUTFAKTA DAMLA KİMDİR?

Birincilik mücadelesine katılan Damla henüz evli değildir. Yemek yapmayı çok iyi bilmeyen Damla nişanlısının annesinin de mutfakta başarılı olmamasından dolayı yeme yaptığını ifade etti. 

gelinim4

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Amasyalı olan yeni gelin Damla Saçıkara sosyal meydayı aktif kullandığını söylese de Instagram hesabı henüz bilinmiyor. Kayınvalidesi Nuray olan Damla uçağı kaçırdığı için özel şoförle yarışmaya geldiğini belirterek sunucuyu şaşırtmıştı. Kayınvalidesi Nuray hanımla yarışmaya katılan Damla başarılı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak Büşra'nın elendiği yarışmada Damla iddialı yapısı ile haftaya damga vurdu.