Gelinim Mutfakta Büşra yeni bölümde elenen Sümeyye yerine gelen isim oldu. Daha çok genç olan Büşra Nur henüz 21 yaşında ve 6 aylık evli. İşte yeni gelin adayı Büşra Nur hakkında merak edilenler ve detaylar haberimizde sizlerle..

Gelinim Mutfakta Büşra yeni bölümde elenen Sümeyye yerine gelen isim oldu. Daha çok genç olan Büşra Nur henüz 21 yaşında ve 6 aylık evli. İşte yeni gelin adayı Büşra Nur hakkında merak edilenler ve detaylar haberimizde sizlerle..

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Gelinim Mutfakta Yeni Gelin Büşra Nur Kimdir?

Gelinim Mutfakta' nın yeni gelin adayı Büşra Nur daha 6 aylık evli ve en genç yarışmacılardan biri. Henüz 21 yaşında olan yeni gelin adayımız Gaziantepli ve yemekleri kayınvalidesi tarafından oldukça beğeniliyor ve el lezzetinin çok güçlü olduğu ifade ediliyor.

Yeni gelin adayı Büşra Nur' un kendi evinin videosunu göstermesi gelinler ve kayınvalideler arasında kaos yaratmasına sebep oluyor. Büşra Nur' un evinin çok koyu tonlarda ve el yapımı eşyaların bulunması tüm gelinler tarafından çok rüküş ve yaşına göre çok koyu tonlar daha yaşlı kişiler tarafından düzenlenmiş gibi duruyor yorumları almasına sebep oldu.

Yeni gelin adayı Büşra Nur ilk günden tüm eleştirilerin merkezi oldu ve başta evi sonrasında da kayınvalidesi ile arasındaki iletişimin sürekli eleştirilmesine sebep oldu. Birbirleri ile iyi geçinen gelin ve kayınvalidenin iyi geçinmesi diğer kayınvalide ve gelinlerin hedefi oldu. Bu programda ilerleyen günlerde böyle olmayacağını dile getiren gelin ve kayınvalideler için bakalım söylenilen şekilde kalacak mı?

Bugün konuşulan konulardan bir tanesi de Yeşim' in kayınvalidesi ve dünürü arasındaki video oldu. Yeşim' in kayınvalidesi Beyhan hanımın, Yeşim' in annesine sürekli iş ve ütü yaptırmasını Yeşim kameraya almış ve gelin ve kayınvalidelere izletiyor. Daha önce Beyhan hanımın yarışma programında Yeşim' in annesi Ayşe hanım bize hiç hizmet etmez iş yapmaz gibi sözleri üzerine Beyhan hanımın Ayşe hanımdan istedikleri, işlerin hepsini Ayşe hanıma yaptırması büyük olay yarattı diyebiliriz.

Beyhan hanımın söylediği bu sözleri haksız çıkaran Yeşim, yeni bölümde Beyhan hanım' ın gerçek yüzünü ise böylelikle herkese göstermiş oldu. Aralarındaki bu sürtüşme bitecek mi bakalım yeni bölümün ilerleyen dakikalarında göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12:15 de eski bölüm özeti ile 13:00 de ise yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında, sakın kaçırmayınız.