Gelinim Mutfakta yarışma programında bu sezonda iddialı isimlerden bir tanesi Aslıhan oldu. Aslıhan gelin kimdir gelin daha yakından tanıyalım..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programında bu sezonda iddialı isimlerden bir tanesi Aslıhan oldu. Aslıhan gelin kimdir gelin daha yakından tanıyalım..

Gelinim Mutfakta yarışma programında geçtiğimiz sezon, Fatih Ürek ve Seda Sayan' ın sunuculuğunu yaptığını başarılı yarışma programında bu sezon, sezon başından beri Demet Akalın yer alıyordu. Fakat ani bir karar ile Demet Akalın, yarışma programından hafta ortasında iş yoğunluğu nedeni ile ayrıldı. 

Şimdilerde ise yarışma programının sunucu yok ve gelin adayları ile kayınvalideler kendi kendilerine yorum yaparak yarışma programını sunuyorlar. Her gün yeni bölümleri ile ekranlarda boy gösteren yarışma programında bugün gelin adaylarımız çok güzel bir kadayıf tatlısı yaptılar. Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan tatlı gününde bugüm gelinler Kadayıf Sandviç yaptılar. Bakalım kayınvalide adayları kendi gelinlerini bulabilecek mi göreceğiz. 

Yeşim' in bugün eleneceği konuşulurken, kayınvalide adaylarının Yeşim' e sırası ile yüksek puan vermesi dikkat çekti ve Yeşim son anda elenmekten kurtulup yarışma programında bir hafta da kalacağa benziyor. 

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Filiz kayınvalideden, Yeşim' in direk 5 puan alması Yeşim ve sonrasında Yeşim' in oyun havasında oynaması Yaren' i sinir etti. Büşra Nur ve Aslıhan gelinin ise yaptıkları kadayıf sandviç tatlılarına 1' er puan almaları puanlamada Filiz kayınvalidenin haksızlık yaptığını dile getirdiler. Kayınvalidesi Yaren' e de 3 puan verdi ve Yaren de bu durumu kabullenmek istemedi. Çok fazla beğendiğini defalarca dile getirdiğin halde nasıl benim tabağıma 3 puan verirsin çok beğendiğini söylemiştin şeklinde söylemlerde bulundu. 

Gelinim Mutfakta Aslıhan Yiğit Kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışma programında yer alan Aslıhan, birkaç yıllık evlidir ve Baturalp isimli bir oğlu bulunmaktadır. Başarılı ve hırslı gelin adayı şuan Gelinim Mutfakta yarışma programında en çok bilezik kazanan yarışmacılardan biridir, yarışmadan bir sürü çeyrek altın ve 15 adet bilezik kazanan başarılı yarışmacı Aslıhan bu gidişle yarışma programında yerini baya koruyacağa benziyor. Başarılı yarışmacı Aslıhan Gelini instagram üzerinden @aslihankygt üzerinden takip edebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi saat 12:15 de eski bölümü ile ekranlara geliyor, yeni bölümü ile saat 13:00 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor.