Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı bu hafta yeni yarışmacısı Eda Kök ile 4 kişilik kadrosunu tamamlıyor ve 4 kişilik gelin adayı kadrosu ve yeni haftanın yeni sunucusu olan Nursel Ergin ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı bu hafta yeni yarışmacısı Eda Kök ile 4 kişilik kadrosunu tamamlıyor ve 4 kişilik gelin adayı kadrosu ve yeni haftanın yeni sunucusu olan Nursel Ergin ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programında bu hafta samimi sunumu ile yeni sunucu olan Nursel Ergin' i izliyoruz. Yeni bölümleri ile ekranlarda yer almaya devam eden Gelinim Mutfakta yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında sizlerle.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Puan Durumları

Geçen haftanın sunucusu Mehmet Ali Erbil' in 5 Kasım Cuma günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 3 Puan

Aslıhan - 2 Puan

Yeşim - 5 Puan

Havvanur - 1 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 5 Kasım Cuma günü Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 12 Puan

Aslıhan - 12 Puan

Yeşim - 13 Puan

Havvanur - 15 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin hafta boyunca Gelin Adaylarına verdikleri Puanlar

Yaren - 65 Puan

Aslıhan - 75 Puan

Yeşim - 69 Puan

Havvanur - 49 Puan

Gelinim Mutfakta Kayınvalidelerin 5 Kasım günü sonuçları

5 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta Gün sonu birincisi HAVVANUR gelin olmuştur. 

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

5 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta çeyrek altın kazanan gelin adayı HAVVANUR gelin olmuştur. 

5 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta Gün sonu sonuncusu YAREN / ASLIHAN gelin olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da geçtiğimiz hafta Havvanur ekranlardaydı ve Havvanur cuma günü elenerek ekranlara veda etti. Yeni bölümlerinde Havvanur yerine yeni yarışmacı Eda Kök ve kayınvalidesi Hatice ile yarışıyorlar. Yaren' i elemeye geldiğini dile getiren Eda Kök bakalım bu hafta eski yarışmacılarımızdan Yaren' i elemeyi başarabilecek mi izleyerek göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezon boyunca saat 13:15 de Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi kamumanset.com üzerinden takip etmeyi unutmayınız.