Gelinim Mutfakta 3 kasım bölümü ile ekranlarda yerini aldı ve 4 kasım günü de yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. İşte 4 kasım yayını ile ilgili detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta 3 kasım bölümü ile ekranlarda yerini aldı ve 4 kasım günü de yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. İşte 4 kasım yayını ile ilgili detaylar haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programının yeni sunucusu Mehmet Ali Erbil yer alıyor. Mehmet Ali Erbil' in eğlenceli sunumu ile ekranlarda yerini alan başarılı yarışma programında bakalım kim kime kaç puan verdi diye merak edilirken 3 kasım yayınında Mehmet Ali Erbil'i bir süre ekranlarda görmedik. Mehmet Ali Erbil bir süre rahatsızlandı ve ekranlarda kendisini yayının bir süresinde göremedik.

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil 3 Kasım' da verdiği puanlar

Yaren - X Puan

Aslıhan - X Puan

Yeşim - X Puan

Havvanur - X Puan

alarak gelin yarışmacılarımızı böylelikle ilk puanları bu şekilde puanlanmış olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Filiz, gelini Yaren' e 5 puan vermiştir. Yaren bu duruma oldukça çok sevinmiştir. Fakat Filiz kayınvalide diğer tüm gelinlere 1 puan vermiştir. Diğer gelinler bu duruma tepki göstermiştir. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Tülay, gelini Havvanur' a 5 puan vermiştir ve böylece gün içinde Havvanur ilk 5 puanı vermiş olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Beyhan, gelini Yeşim' e 3 puan vermiştir. Yeşim artık kayınvalidesinin damağında bir sıkıntı olduğunu düşünmüştür. Kayınvalide odasına giderek kontrol etmiştir. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Nuray, kendi gelini Aslıhan' a 5 tam puan vermiştir ve böylelikle Aslıhan yüksek puanları tek tek hanesine katarak ilerlemiştir. 

3 Kasım günü Gelinim Mutfakta Salı günü gelinlerin aldıkları toplam puanlar

Yaren - Toplamda 16 Puan almıştır.

Aslıhan - Toplamda 8 Puan almıştır. 

Yeşim - Toplamda 7 Puan almıştır. 

Havvanur - Toplamda 11 Puan almıştır.

Gelinim Mutfakta yarışma programında 1-5 Kasım haftasında şimdiye kadar aldıkları puanların toplamları..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-1

Yaren = 26 + 16 = 42 Puan

Aslıhan = 37 + 8 = 45Puan

Yeşim = 34 + 7 = 41 Puan

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Havvanur = 15 + 11= 26 Puan 

Başarılı yarışma programı Gelinim Mutfakta' da 3 Kasım günü, Yaren gün birincisi olurken, çeyrek altını kazanan gelinde Yaren olmuştur. 

3 Kasım günü Gelinim Mutfakta yarışma programında Havvanur ise aldığı düşük puanlar ile bu hafta elemeyi garantiledi diyebiliriz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda da hafta içi her gün 13:15 de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında sizlerle, haberleri ve gelişmeleri Kamumanset.com' da sizlerle sakın kaçırmayın..