Gelinim Mutfakta yarışma programı bu hafta yeni sunucusu olan Mehmet Ali Erbil ile yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen yarışma programı 3 Kasım detayları ve gelişmeleri haberimizde sizlerle kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programı bu hafta yeni sunucusu olan Mehmet Ali Erbil ile yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen yarışma programı 3 Kasım detayları ve gelişmeleri haberimizde sizlerle kamumanset.com' da sizlerle..

Gelinim Mutfakta yarışma programının yeni sunucusu Mehmet Ali Erbil yer alıyor. Mehmet Ali Erbil' in eğlenceli sunumu ile ekranlarda yerini alan başarılı yarışma programında bakalım kim kime kaç puan verdi, işte detaylar haberlerimizde sizlerle.

Gelinim Mutfakta Mehmet Ali Erbil 2 Kasım' da verdiği puanlar

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Yaren - 3 Puan

Aslıhan - 5 Puan

Yeşim - 4 Puan

Havvanur - 1 Puan

alarak gelin yarışmacılarımızı böylelikle ilk puanları bu şekilde puanlanmış olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Filiz, gelini Yaren' e 1 puan vermiştir. Yaren bu duruma oldukça sinir olmuştur ve bu puanı asla hak etmediğini düşünmektedir. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Tülay, gelini Havvanur' a 5 puan vermiştir ve böylece gün içinde Havvanur ilk 5 puanı vermiş olmuştur. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Beyhan, gelini Yeşim' e 5 puan vermiştir. Yeşim ise bu duruma sevinmiştir. 

Gelinim Mutfakta' da Kayınvalide Nuray, kendi gelini Aslıhan' a 5 tam puan vermiştir ve böylelikle Aslıhan yüksek puanları tek tek hanesine katarak ilerlemiştir. 

2 Kasım günü Gelinim Mutfakta Salı günü gelinlerin aldıkları toplam puanlar

Yaren - Toplamda 8 Puan almıştır.

Aslıhan - Toplamda 22 Puan almıştır. 

Yeşim - Toplamda 15 Puan almıştır. 

Havvanur - Toplamda 9 Puan almıştır, fakat -2 puan alarak toplamda 7 puan almıştır. 

aaaaaaaaaaaaamehmet

Gelinim Mutfakta yarışma programında 1-5 Kasım haftasında şimdiye kadar aldıkları puanların toplamları..

Yaren = 18 + 8 =26 Puan

Aslıhan = 15 + 22 =37 Puan

Yeşim = 19 + 15 = 34 Puan

Havvanur = 8 + 7 = 15 Puan 

Başarılı yarışma programı Gelinim Mutfakta' da 2 Kasım günü, Aslıhan gün birincisi olurken, çeyrek altını kazanan gelinde Aslıhan olmuştur. 

2 Kasım günü Gelinim Mutfakta yarışma programında Havvanur ise aldığı düşük puanlar ile bu hafta elemeyi garantiledi diyebiliriz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı yeni sezonda da hafta içi her gün 13:15 de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında sizlerle, haberleri ve gelişmeleri Kamumanset.com' da sizlerle sakın kaçırmayın..