Gelinim Mutfakta 21 Ekimde de Kanal D ekranlarında gelin adaylarının birbirinden güzel yemekleri ile yerini almaya hazırlanıyor. İşte 21 Ekim Puan durumu ve detayları haberimizde sizlerle.

Gelinim Mutfakta 21 Ekimde de Kanal D ekranlarında gelin adaylarının birbirinden güzel yemekleri ile yerini almaya hazırlanıyor. İşte 21 Ekim Puan durumu ve detayları haberimizde sizlerle.

Gelinim Mutfakta yarışma programında 20 Ekim puan durumu haberimizde, 21 Ekim puan durumu da belli olduğunda haberimizde sizlerle olacak. 

20 Ekimde yayınlanan yarışma programında gelinler yine bilezik ve çeyrek altın için hüberlerini sergilediler. Finalistlerin cuma gününe doğru netleşeceği yarışma programında gelinler kıyasıya bir mücadele içerisindeler. 

İşte Gelinim Mutfakta yarışma programında 20 Ekim günü Songül Karlı' nın gelin adaylarına verdiği puanlar..

Yaren - 3 Puan

Aslıhan - 1 Puan

Damla - 3 Puan

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

Yeşim - 5 Puan

Kayınvalide Filiz, kendi gelini Yaren' e 5 puan vermiştir. Diğer gelin adaylarına ise 1' er puan veren Filiz Gelin adaylarının hedefindeki nokta olmuştur. Yaren ise bu duruma yine çok sevinmiştir. 

Kayınvalide Nuray, kendi gelini Aslıhan' e 1 puan vermiştir. Nuray Aslıhan' a 1 puan verdiğinde Aslıhan çok sinirlenmiştir. Nuray kayınvalide Yaren geline ise 5 puan vermiştir. Yaren adeta sevinç çığlıkları atmıştır.

Kayınvalide Nuray Gülal, kendi gelini Damla' ya 4 puan vermiştir. Kendi gelini bu puanı çok beğenmese de idare eder olarak karşılamıştır. Aslıhan' ın tabağına da 5 puan veren kayınvalide Nuray Gülal, Aslıhan' ın çok sevinmesine sebep olmuştur. 

Kayınvalide Beyhan, kendi gelini Yeşim' e 3 puan vermiştir. Yeşim bu puanı çok beğenmemiştir. Kayınvalide Beyhan ise Yaren geline 5 puan vermiştir. 

20 Ekim Çarşamba Günü Gelinlerin Aldıkları Toplam Puanlar

Yaren - 19 Puan

Yeşim - 11 Puan

Aslıhan - 11 Puan

Damla - 12 Puan

20 Ekim Çarşamba günü gelinim mutfakta Gün Birincisi olan Gelin : YAREN olmuştur.

20 Ekim Çarşamba günü gelinim mutfakta Çeyrek Altını Kazanan Gelin : YAREN olmuştur.

20 Ekim Çarşamba günü gelinim mutfakta Gün sonuncusu olan Gelin: ASLIHAN ve YEŞİM olmuştur.

Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi her gün saat 12:15' de özet bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor, yeni bölümleri ile de saat 13:00' de yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.