Gelinim Mutfakta yarışma programında geçtiğimiz hafta eleme olmadı işte detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programında geçtiğimiz hafta eleme olmadı işte detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Gelinim Mutfakta 25 Ekim gününde ekranlarda yeni bölümü ile yerini alıyor. Bu hafta yeni bölümde Gelinim Mutfakta yarışma programında eleme olmaması büyük merak uyandırdı. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışma programında bir eleme olmadı ve yeni bölümde gelinler tam kadro yarışmaya devam ediyor. 

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Yeni bölümde bir dikkat çeken diğer konu ise Gelinim Mutfakta yarışma programında yine yaşanan sunucu değişikliği oldu. Geçtiğimiz hafta ekranlarda sunucu olarak Songül Karlı' yı görüyorduk fakat bu hafta ise Safiye Soyman' ı sunucu olarak görüyoruz. Çok garip bir şekilde bir hafta içerisinde yaşanan bu sunucu değişikliğinin nedeni merak ediliyor. 

Gelinim Mutfakta yarışma programında geçtiğimiz hafta neler olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta yarışma programına Demet Akalın veda etmişti ve yeni sunucu olarak Songül Karlı gelmişti. Şimdi ise sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta' da sunucu olarak yeni bir yüz görüyoruz, Safiye Soyman.

Yeni bölümlerde Safiye hanımı sunucu koltuğunda izlemeye devam edeceğiz. 

Geçtiğimiz hafta son günü yani cuma günü yayınlanan bölümünde hafta birincisi olan gelin adayımız Yaren olmuştu. 

Yaren böylelikle 5 tane bilezik daha kazanarak 10 bin tl değerindeki 5 tane bileziğin sahibi olmuştur. 

Yaren - 78 Puan kazanarak hafta birincisi olmuştur. 

Aslıhan - 76 puan ile hafta ikincisi olmuştur. 

Yeşim - 65 puan ile hafta üçüncüsü olmuştur. 

Damla - 58 puan ile hafta sonuncusu olmuştur. Fakat bu hafta gelinler arasında bir eleme olmadı. Eğer olsaydı Damla gelin, kayınvalidesi ile birlikte eleneceklerdi. 

22 Ekim haftasında cuma günü gün birincisi Yaren Yeşim ve Damla olurken, aralarında atılan kura sonucunda günün çeyrek altın ödülünü Yeşim kazanmıştır. 

Bu haftanın 25 ekim haftasının ilk yemeği ise Tavuk Sandal oldu. Bakalım Tavuk Sandal yemeğinin kazananı kim olacak hep birlikte izleyip göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta yarışma programı hafta içi her gün saat 12:15 de eski bölümlerin özeti ile saat 13:00 de yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında yerini almaya devam edecek sakın kaçırmayın.