Gelinim Mutfakta yarışma programında 20 EKim akşamı çeyrek altını kim kazandı merakla bekleniyordu. Durum netleşti, işte detaylar..

Kamumanset.com - Gelinim Mutfakta yarışma programında 20 EKim akşamı çeyrek altını kim kazandı merakla bekleniyordu. Durum netleşti, işte detaylar..

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Gelinim Mutfakta 20 Ekim 2021 puan durumu da haberimizde sizlerle. İşte hangi kayınvalide gelinine kaç puan verdi. Songül Karlı gelin adaylarına kaçar puan verdi. Şimdiye kadar ki haftalık günlük puan toplamları, tamamı haberimizde sizlerle..

20 Ekim Gelinlerin Aldıkları Toplam Puan Durumu

Aslıhan - 17 Puan

Yaren- 17 Puan

Damla- 17 Puan

Yeşim- 7 Puan

20 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasında YAREN gelin Gün birincisi olmuştur. 

20 Ekim Pazartesi günü gün birincisi olarak Çeyrek altını kura kazanan gelin YAREN olmuştur. 

20 Ekim Gelinim Mutfakta yarışmasında ASLIHAN ve YEŞİM gün sonuncusu olmuştur. 

Songül Karlı 20 Ekimde Hangi Gelin Kaç Puan Aldı?

Yaren - 3 Puan

Aslıhan - 1 Puan

Yeşim- 5 Puan

Damla - 3 Puan

Kayınvalide Nuray Gülal gelini Damla' ya 4 Puan vermiştir. Bu sefer gelinin tabağına baya yaklaştı diyebiliriz.

Kayınvalide Beyhan gelini Yeşim' e 3 Puan vermiştir. Yeşim bu durumu hiç beğenmemiştir.

Kayınvalide Filiz gelini Yaren' e 5 puan vermiştir. Yaren bu durumda göbekler atmıştır Filiz Yaren dışında herkese 1 puan vermiştir. 

Kayınvalide Nuray ise Gelini Aslıhan' a 1 puan vermiştir. Aslıhan bu bu duruma ciddi anlamda sinirlenmiştir ve hayal kırıklığına uğramıştır.

Aslıhan - 11 Puan

Yaren- 19 Puan

Damla- 12 Puan

Yeşim- 11 Puan

Gelinim Mutfakta yarışma programında artık sunucu olarak Songül Karlı olacak. Bu sezonda ekranlarda sunucu olarak Songül Karlı' yı görüyoruz. 

20 Ekim Günü hafta boyunca aldıkları puanların toplamları;

Aslıhan - 45 Puan - Toplam Puanı

Yaren- 49 Puan - Toplam Puanı

Damla- 32 Puan - Toplam Puanı

Yeşim- 40 Puan - Toplam Puanı

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta da her gün gün birincisi Çeyrek Altın kazanmaya devam ediyor. Hafta sonunda ise 5 tane bilezik toplamda 10 bin TL değerinde bileziklerin sahibi olacak. Haftalık toplam puan netleştiğinde, bileziklerin sahibi belli olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün saat 12:15 de eski bölümü ile Kanal D ekranlarında yerini alıyor, 13:00 de ise hafta içi her gün yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yerini alıyor.