Fulya ile Umudun Olsun'da Şok Edici Olay Kardeşim Diyerek Eve Aldı Sevgili Çıktılar Fulya ile Umudun Olsun programındaki olay herkesi şok etti

Kamumanset.com - Fulya ile Umudun Olsun'da Şok Edici Olay Kardeşim Diyerek Eve Aldı Sevgili Çıktılar Fulya ile Umudun Olsun programındaki olay herkesi şok etti. Fulya ile Umudum Olsun programındaki konuklardan biri olan Mustafa Önal, eşinin 3 ay boyunca kardeşlerim diyerek eve aldığı adamlarla birliktelik yaşadığını söylemesi üzerine stüdyoda gergin anlar yaşandı. Fulya ile Umudun Olsun adlı programa katılan Mustafa Önal söyledikleri ile herkesi şaşırttı. 1,5 senedir haber alamadığı eşini bulma amacıyla yayına katılan Mustafa Önal, yardım istedi.

FOX TV'nin sevilen programlarından olan Fulya İle Umudun Olsun programının dün ekranlara gelen bölümünde yaşanan olay izleyiciyişok etti. Ekranlara gelen bölümde ilginç bir konu işlenmeye başlandı. Canlı yayına çıkan Mustafa Önal, 18 Haziran 2020'de evi terk eden eşi Yasemin Hanım'a seslenerek açıklamalarda bulundu. Mustafa Önal "'Kardeşimi çok özledim onunla yatmak istiyorum' deyip onun yanında yattı. Kardeşi, polis verdiği ifadesinde Yasemin'in Trabzon'da imam nikahlı olarak biriyle yaşadığını söylemiş. 7 sene ekmeğimi yedi, ona da ihanet etti. Bir an evvel yüzleşmek ve temize çıkmayı istiyorum" ifadelerine yer vererek açıklamada bulundu.

mus3

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Yasemin'in fotoğrafını ekrana verdiklerini herhangi bir ihbar gelmediğini ifade eden Fulya Öztürk bir haber gelmesi durumunda Mustafa Önal ile eşini karşılaştıracağını söyledi. Yönetmenliğini Seda Cam Ülgen'in yaptığı programın yapımcılığını Erhan Öz üstleniyor. 12 Temmuz 2021 itibarı ile Fox Tv ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programı Fulya ile Umudun Olsun programında yardıma muhtaç olan herkese yardım eli uzatılıyor. Çözülmemiş gizemli olaylar aydınlatılıyor ve kayıplar bulunuyor. Sunuculuğunu gazeteci Fulya Öztürk'ün yaptığı program hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

mus2

FULYA ÖZTÜRK KİMDİR?

1989 yılında Adana'da dünyaya gelen sunucu lise eğitimini Adana Gündoğdu Kolejinde tamamladı. Ardından Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim görmeye başladı. 2006 yılında televizyonculuk kariyerine başlayan başarılı sunucu Öztürk, 2007 senesinde Doğan TV'nin "Staj On Air" programıyla Star TV iç yapımlarda staj yapmıştır. Ardından CNN Türk Haber Merkezinde göreve başladı. Birçok belgesel ve haberin kurgu departmanında çalıştı. 2013 yılında Saha muhabirliğine başladı. Başarılı kariyer hayatı ile dikkat çeken Öztürk şu an Fox Tv ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.