Fulya ile Umudun Olsun Sunucusu Fulya Öztürk Hamile Mi? Fulya Öztürk hamile mi? Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk hamile mi?

Fulya ile Umudun Olsun Sunucusu Fulya Öztürk Hamile Mi? Fulya Öztürk hamile mi? Fulya ile Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk hamile mi? FOX ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Fulya ile Umudun Olsun programı izleyicinin dikkatini çekiyor.  Fulya ile Umudun Olsun değişik hayat hikayelerini programına konuk ederek küsleri barıştırıp, umutsuz hikayelere çare arıyor.  Sevilen programın sunucusu Fulya Öztürk ise merak konusu oldu. 32 yaşında olan Fulya Öztürk aslen Adana Seyhanlı. Bilgisi ve başarısı ile dikkatleri üzerine çeken Fulya Öztürk hamile mi? CNN Türk'te ekran macerasına başlayan  ardından birçok kanalda çalışan başarılı sunucu Fulya Öztürk hamile mi?

Sunuculuğunu Fulya Öztürk'ün yaptığı Fox Tv'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun isimli program reytingleri ile adından söz ettiriyor. Peki programı suncusu Fulya Öztürk kim? Fulya Öztürk evli mi, işte hakkında merak edilenler... FOX TV ekranlarında yayınlanan Umudun Olsun programının sunucusu Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve evli mi soruları merak konusu olmuştur. Fulya Öztürk hayatı hakkında merak edilenler..

FULYA İLE UMUDUN OLSUN FULYA ÖZTÜRK KİMDİR?

5 Ocak 1989'da Adana Seyhan'da dünyaya gelen ünlü sunucu Adana Gündoğdu Koleji'nde lise eğitimi tamamladı. Ardından 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazanmıştır. Başarılı sunucu 2006 yılında televizyonculuk kariyeri başlamıştır. Bir sene sonra  Doğan TV'nin "Staj On Air" programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaparak ekranlarda yer aldı.

öztürk

Gözden kaçırmayın

'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey 'Elite' 6. Sezon Prömiyer Tarihi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

2008 yılında CNN TÜRK Programlar Departmanı'nda göreve başlayan ünlü sunucu 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi'nde çalıştı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı. Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırlayan ünlü sunucu 2013'de Saha muhabirliği yapmaya başladı. Tedx de konuşma yapan Fulya Öztürk şimdileri Fox Tv ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun isimli televizyon programının sunuculuğunu yapmaktadır. Başarılı sunucu Yılın muhabiri ve En İyi Özel Haber dalında birçok ödül almıştır. 

32 yaşındaki Fulya Öztürk evli değildir. 168 cm boyu olan ünlü sunucu başarısı ile gündemden düşmüyor.