Fulya ile Umudun Olsun Psikolog Kim? Fulya ile Umudun Olsun Esra Ezmeci kim, kaç yaşında? Fulya ile Umudun Olsun Psikolog merak ediliyor

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Fulya ile Umudun Olsun Psikolog Kim? Fulya ile Umudun Olsun Esra Ezmeci kim, kaç yaşında? Fulya ile Umudun Olsun Psikolog merak ediliyor. Fox Tv ekranlarının sevilen programı Fulya ile Umudun Olsun programında psikolog olan Esra Ezmeci hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Fulya İle Umudun Olsun programının Psikoloğu kim? Psikolog Esra Ezmeci nereden mezun oldu? Psikolog Esra Ezmeci hayatı, yaşı, burcu..

Fox Tv Fulya ile Umudun Olsun programı psikoloğu olan Esra Ezmeci kimdir? Esra Ezmeci kaç yaşında, hayatı hakkında merak edilenler.. Esra Ezmeci hayatı ve biyografisi nedir? Fazlasıyla merak edilen Esra Ezmeci hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Fulya ile Umudun Olsun değişik hayat hikayelerini programına konuk ederek küsleri barıştırıp, umutsuz hikayelere çare arıyor. Peki programın psikoloğu Esra Ezmeci kimdir?

fulya3

Sunuculuğunu Fulya Öztürk'ün yaptığı Fox Tv'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun isimli programın psikoloğu olan Esra Ezmeci hayatı merak ediliyor. Fulya İle Umudun Olsun programının Psikoloğu kim? Psikolog Esra Ezmeci nereden mezun oldu? Psikolog Esra Ezmeci hayatı, yaşı, evli mi? Esra Ezmeci hakkında merak edilen önemli detaylar..

FULYA İLE UMUDU OLSUN PSİKOLOĞU KİMDİR?

Esra Ezmeci 1 Ağustos 1986 İstanbul'da dünyaya geldi. Uzman Klinik Psikolog olan Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden başarı ile mezun oldu. Ayrıca ünlü psikolog İstanbul Haliç Üniversitesi'nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptı.

fulya2

Doktora da yapan başarılı psikolog 2015 yılında boşanmıştır. Bir tane oğlu olan Ezmeci Fulya ile Umudun Olsun programında psikolog olarak ekranlarda uzman görüşü ile yer almaktadır. Ünlü psikolog Esra Ezmeci, İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi'nde uzman klinik psikolog olarak çalışmıştır. Daha sonra İstanbul Çapa'da çalıştı. Aile, evlilik danışmanlığı, bağımlılık tedavisi, bireysel danışmanlık gibi alanları olan psikolog Ezmeci son olarak Fulya Öztürk'ün sunduğu Fox Tv ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun isimli programda psikolog olarak yer almaktadır. Başarılı psikolog uzman görüşleri ile hikayelerdeki şahıslara destek olmaktadır.