Ünlü isimlerin, oldukça şık olan ev halleri bir yandan beğeni toplarken diğer yandan eleştiri oklarını üzerine çekti. Detaylar haberimizde.
Ebru Şahin, şarkıcı Gülşen, Hande Erçel ve Neslihan Atagül, Buket Aydın gibi pek çok ünlü, güzel sosyal medya hesapları üzerinden ev hallerini paylaştı. Ünlülerin ev hallerinin bu kadar şık olduğunu gören sosyal medya kullanıcıları da bu isimleri "Kimse evde böyle gezmiyor, biraz gerçekçi olun" ifadeleriyle eleştirdiler.

ÜNLÜLERİN EV HALLERİ
Her geçen gün artan vakaların ardından bir çok ünlü evde kalmayı tercih ediyor. Ev hallerini paylaşarak takipçilerini de takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmediler. Fakat ünlülerin ev halleri takipçilerinin diline dolandı. Kimi ünlünün fotoğraflarına beğeni yağarken bir o kadar da yorum yağdı. Ünlü isimler hayranları tarafından eleştirilere maruz kaldılar.

Kimi eleştiri olumlu kimisi de olumsuzdu. Geçtiğimiz günlerde 'Sen Çal Kapımı' dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile yaşayan Hande Erçel ise ev halini paylaşan ünlüler arasında yerini aldı. Erçel, giydiği kombin ile, taktığı şapkası ve yüzündeki makyajlar ile sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilerin hedefi oldu. Ünlü oyuncuya 'bu şekilde mi uyanıyorsun', 'kombinin uyku kombini olamaz' gibi yorumlar geldi.

İşte ünlü güzellerin ev halleri...


1 Hande Erçel
Xd4SKQzS1WnxXnKKunEZTtiBsi7giN4c-body
Hande Erçel sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına evimin en favori köşesinde bir uyanma hikayesi notunu düştü. Erçel'in fotoğrafının altına, bu şekilde mi uyanıyorsun, kesin fotoğraf çekilmek için hazırlanmamışsındır tarzında yorumlar geldi.


2 Ebru Şahin
NkdOudXL0DBUNQn5KjKVXLIfa4lRQX7v-body
Ebru Şahin hafta sonu yasağında evinin manzarasının keyfini çıkarıyor. Pozlarına beğeni yağdı.


3 Songül Karlı
y8Cd9uaOpmbgbA1gY4F11t9x9kdTv2Yo-body
Songül Karlı sosyal medya hesabından makyajsız ve ev halini paylaştı.


4 Pelin Akil
NQ5FALxcCm20CIMWVlB4e5nyvSSB7nc1-body
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinin, ikiz bebekleriyle keyifli halleri.


5 Sinem Kobal
whWbGidTPqOBoh3ubYOur70Hu7AnXXP9-body
Ünlü güzel en doğal haliyle evdeki halini paylaştı.


6 Buket Aydın
R4FBJfzhOfjjzr14o2Q5l7J1yi4sDHFf-body
Ünlü sunucu Buket Aydın kırmızı mini şortuyla ev halini paylaştı.


7 Gülşen
5EQ7IooPxf1hpWBE3sIgTfMYU5CcBNZ3-body
Gülşen'in ev halleri.