Ünlüler sosyal medya paylaşımları ile çok konuşuluyor. Gündeme bomba etkisi yaratan ünlülerin çok konuşulan sosyal medya paylaşımlarını sizler için derledik...

Ünlülerin sosyal medyada büyük bir takipçi kitleleri bulunuyor ve her paylaşımları ile dikkat çekiyorlar. Bazı ünlüler sosyal medyayı çok aktif kullanmazken, bazıları ise hayatına dair her ayrıntıyı paylaşıyor.

ÜNLÜLERİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTIĞI OLAY FOTOĞRAFLAR

Ünlülerin sosyal medya paylaşımları bazen çok beğeni topluyor bazen ise tepkilerin odağı oluyor. Bazı ünlüler aile hayatlarını paylaşırken bazıları ise sosyal medya hesaplarından cesur pozlar paylaşıyor. İpin ucunu kaçırıp estetik yaptırırken video paylaşan bile oluyor.

Sosyal medya paylaşımları ile en çok konuşulan kişilerden biri Aleyna Tilki. Genç sanatçı çoğunlukla paylaşımları ile tepki topluyor. Cesur pozlar paylaşan Aleyna Tilki'nin pijamalı seksi pozu da çok konuşulmuştu. Hazal Kaya ise sosyal medyayı o kadar aktif kullanmıyor ama oğlu ile paylaştığı fotoğraflar beğeni yağmuruna tutuluyor.

DİDEM SOYDAN'IN TATİL POZLARI

Model Didem Soydan, oyuncu Burak Deniz’den ayrıldıktan sonra sosyal medya paylaşımlarına tam gaz devam etti. ABD’ye tatile giden ünlü model paylaşımlarına burada da devam etti. Didem Soydan, Instagram hesabından bikinili karesiyle dikkatleri üzerine çekti.