Songül Karlı Geçtiğimiz günlerde eski eşi Metin Yüncü tarafından hem dolandırıldığı hem de psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğü iddialarıyla konuşuluyor. Songül Karlı kimdir tüm detaylarıyla haberimizde...

5 yıl evli kaldığı ve 2017 yılında boşandığı eşi Metin Yüncü tarafından şiddete maruz kaldığı, yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığı iddialarının ardından ünlü türkücü ve sunucu Songül Karlı'nın hayatı yaşanan olaylar sonrası en çok merak edilenler arasında. Şarkıcı ve sunucu kimliğiyle ön planda olan Songül Karlı kaş yaşında, eski eşi kim, çocuğu var mı? Hayatına dair ayrıntılar...

SONGÜL KARLI KİMDİR?

Türk halk müziği sanatçısı ve sunucu Songül Karlı, 15 Eylül 1973'de İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına giriş yapmıştır. Bugüne kadar toplamda 10 müzik albümü bulunan ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünün sahibi olmuştur. 2004'te son albümü Kaç Bahar'ı çıkardıktan sonra müzik yaşamına ara verme kararı alarak çeşitli projelerle ekranlarda yer almıştır. 

SONGÜL KARLI'NIN ESKİ EŞLERİ 

Songül Karlı sekiz yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu'ndan 2002 yılında ayrılmış, 2005 yılında evlendiği Baykal Gümüş'ten Efe Furkan adında bir çocuk dünyaya getirmiştir. 2008 yılında Ergün Topaloğlu'ndan boşanan Songül Karlı 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı 'Su Gibi' ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında hayatını birleştirmiştir. Şiddet gördüğü ve dolandırıldığını iddia ettiği Metin Yüncü'den ise 2007 yılında boşanmıştır. 

Songül Karlı'nın Sunuculuğunu Üstlendiği Programlar:

Songül Karlı İle Cumartesi (2007) Kanal 7

İki Gönül Bir Olunca (2008) FOX TV

Su Gibi (2008) FOX TV

Songül Karlı ile Yeniden (2014) Kanaltürk

Bugün Yıldız Benim (2015)Show TV

Songül Karlı'nın Rol Aldığı Diziler:

Paşa Baba Konağı (2000) TGRT

Reyting Hamdi (2002) ATV

Türkü Filmi (2004) Kanal 7

Yasemince (2010) FOX TV

Ünlü sunucu Karlı sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanıyor. Songül Karlı son olarak imaj değişikliği yapıp saçlarını kısacık kestirdi. Yeni imajıyla kameranın karşısında poz veren Karlı sosyal medya hesabından “bu arada yüzümde bir gram makyaj” notuyla fotoğrafını paylaştı. İşte Songül Karlı'nın sosyal medyayı birbirine katan paylaşımları.....

SONGÜL KARLI YENİ YAŞ GÜNÜNDE CESUR POZLAR VERDİ

Ünlü şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Birbirinden iddialı pozlarıyla gündeme gelen Songül Karlı, yeni yaş gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Sosyal medyada erkenden arka arkaya doğum günü paylaşımları yapan Karlı'nın yaşını öğrenenler şok oldu.

MİNİ ELBİSESİYLE NEFES KESTİ

Sosyal medyayı aktif kullan Songül Karlı, bu kez de daracık giydiği mini elbisesiyle olay oldu. Saçlarını kestiren ünlü şarkıcı ve sunucu yeni imajını sosyal medyada cesur pozlarıyla takipçilerine duyurdu. İddialı kıyafetiyle dikkat çeken, yıllara meydan okuyor yorumlarını da aldı.

SONGÜL KARLI EV HALİYLE BÜYÜLEDİ

Demet Akalın'ın bir anda ayrıldığı Gelinim Mutfakta yarışmasına ani bir kararla transfer olan Songül Karlı, sosyal medya hesabından ev hallerini paylaştı. Göğüs dekolteli ev halini takipçileriyle paylaştı. Karlı'nın bu hali takipçileri tarafından tam not aldı. 

SONGÜL KARLI GELİNİM MUTFAKTA'YA TRANSFER OLDU

Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasından Demet Akalın istifa etmiş, anlaşmalarını fesh etmişti. Aradan çok geçmeden programa yeni sunucu atandı. Uzun zamandır ekranlara görünmeyen Songül Karlı, Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sunucusu olmuştu. Yayın hayatına başlayamayan Songül Karlı'nın elinden sunuculuk alındı. Gelinim Mutfakta Yarışması'nın sunuculuğuna Safiye Soyman getirildi. Songül Karlı bu durumu sosyal medyadan paylaştı.