Kamu Manşet Sibel Can bu fotoğrafları çektirdiğine pişman oldu; fotoğrafları gören hayranları şoke oldu! Bu sen misin Sibel abla? Son pişmanlık fayda etmedi...

Sibel Can'ın geçmişine giderek, onun çektirdiğinden pişman olduğu fotoğraflara yolculuk yapalım. Ama ilk olarak Sibel Can'ın kim olduğuna göz gezdirelim. 

SİBEL CAN'IN YAŞANMASINI HİÇ İSTEMEDİĞİ FOTOĞRAFLARI

Sibel Can, 1 Ağustos 1970'de İstanbul'da doğmuş olan Pop folk müzik şarkıcısı, TV oyuncusu, sunucusu. İlk albümünün yapımcısı Orhan Gencebay'dır. Fahrettin Aslan tarafından keşfedilip Maksim Gazinosu'nun oryantal dansçısı oldu.1988 yılında aynı mekanda şarkı söyleyerek sahne almaya başladı. Sibel Can şarkı söylemenin yanı sıra birçok dizi ve filmde de rol aldı.

14 YAŞINDAN BERİ SAHNELERDE

Sahnelere adım attığında henüz 14 yaşındaydı. Müzisyen babası alaturka sahnelerinde keman çalıyordu. Küçük yaşta dansa merak saran Sibel Can, babasının yurtdışı programlarına oryantal dansçı olarak katılmaya başlamıştı. Maksim'e transfer oldu ve şöhret kapıları önünde açılmıştı. Dansözlükten emekli olmaya karar verdiğinde daha 18 yaşındaydı. 

FAHRETTİN ASLAN KEŞFETTİ

Daha 15'ine bile girmemiş olmasına rağmen fotoğrafları gazetelere çıkmaya başlayınca, gazinocular kralı Fahrettin Aslan tarafından keşfedilmesi gecikmedi. 1988 yılına girildiğinde dansöz olarak girdiği Maksim gazinosunda artık şarkı söylüyordu. Sibel Can'ın tam da ünlü olma arifesinde verdiği çıplak pozları bugün çok eskilerde kaldı.

HAKAN URAL İLE İLK EVLİLİĞİNİ YAPTI AMA

Aynı yıl ilk eşi Hakan Ural'la evlendi. Deli Yüreğim", "Dedikodu" gibi dikkat çeken parçaları 1995 yılında çıkardığı "Şarkılar Da Senden Yana" adlı albümünde ön plana çıkan şarkıları oldu. 1997 yılında Raks Müzik etiketli "Padişah" şarkısını içeren albümü yayınlandı. Bu albüm ile popülerliğini daha çok pekiştirdi. Ödüller aldı, televizyon programları, televizyon dizileri yaptı. 1999'da ilk eşi Hakan Ural'dan boşandı ve ertesi yıl Sulhi Aksüt ile evlendi. İlk eşinden Engincan ve Melisa, şimdiki eşinden de Emir olmak üzere 3 çocuğu vardır. Sibel Can, ekranların en sevilen isimlerinden biri olmasının yanında yeteneği ile de oldukça fazla konuşulan isimler arasında yerini almaktadır. Şimdiler de Kanal D ekranlarında 'Şarkılar Seni Söyler' adlı programda Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun ile her hafta farklı konuklar alarak seyircileri ile eğlenceli vakitler geçirmektedir. Altun, sağlık problemlerinden dolayı programdan ayrılmak zorunda kalmış ve projeyi Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ile sürdürmeye devam etmiştir.