Müge Anlı'nın programına eşinden haber alamadığı için çıkan Serkan Kıyak'ın intihar haberi herkesi şok etmişti. Canlı yayında Kıyak'ın ölümü hakkında konuşan Müge Anlı pideciye kaçan eşin söylediklerini aktarınca herkes duyduklarına inanamadı.

Müge Anlı programına katılan ve eşi pideciye kaçtığı için yardım isteyen Serkan Kıyak'ın intihar ettiği haberi herkesi şoke etmişti. Müge Anlı canlı yayında Serkan Kıyak ile ilgili duygularını paylaştı.

EŞİYLE BARIŞMAYA DEVAM ETMİŞ

Müge Anlı açıklamasında "Dün çok üzücü bir haber aldım. Hepimiz onu çok sevmiştik. Buradan gittikten sonra eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş ama ret cevabı almış. Çocuğunu ablasına bırakıp hayatına son vermiş. Geçen haberler de evde ölü olarak bulunuyor ama soruşturmalar sürüyor" dedi.

ZAHİDE YETİŞ’İN PROGRAMINDA BERABER MUTFAĞA GİRECEKTİK

Anlı açıklamasının devamında "Biz onu bugün İstanbul'a bekliyorduk onunla bugün Zahide Yetiş'in programında birlikte mutfağa girecektik. Sanırım tüm amacını bu evliliğe bağlamış. Giderken morali gayet yerindeydi. Ailesi de seni yeniden evlendiririz demiş. Biz burada kalması için de ısrar ettik. Burada yerlere yatınca biz ona bir psikiyatriden destek al demiştik ama kabul etmedi."

SERKAN KAYIK’IN EŞİNDEN İNANILMAZ SÖZLER

Müge Anlı, eşinin ölümünden sonra aileyi arayarak söylediği sözleri de canlı yayında aktardı. Anlı açıklamasında "Serkan çok iyi kalpli bir çocuk ben onu çok sevdim. Eşi, aileyi arayıp maaşı da ben alacağım çocuğu da size bırakacağım demiş. Benim annem de ilk bunu söylemişti. Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin" şeklinde konuştu. Abisinin ölümüyle yıkılan kardeş Ayşe Şenol "Çok üzgünüz, abim en sonra çocuğum için yaşayacağım dedi. Çocuğu dün onun ninnisiyle uyudu. Zehra'ya çocuğu vermeyeceğiz. Velayet konusunda bize yardımcı olur musunuz?" Diyerek yardım istedi.