İŞKUR Evden Çalışmak İsteyenlere Seslendi Paketleme İşi İle Binlerce Lira Para Kazan İŞKUR evden çalışmak isteyenler için iş ilanlarını güncelledi. İŞKUR Evden çalışmak isteyenler için başvuruları açtı. Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin İŞKUR’un son dakika iş ilanları ile sevindiler. Koronavirüs pandemisi kapsamında artan geçim sıkıntısı doğrultusunda ekonomik yönden rahat etmek isteyen vatandaşlar ek iş olarak veya sürekli çalışmak sureti ile evden yapılabilecek olan işleri araştırmaya başladılar. Bunun için paketleme işleri büyük oranda tercih ediliyor.

Bununla beraber gerek ev hanımları gerek ek iş yapmak isteyenler tarafından evden çalışma paketleme işi araştırmaları son gaz devam ederken İŞKUR'DAN beklenen açıklama geldi. Peki, İŞKUR’un sunduğu paketleme işleri neler? Ne kadar kazanç sağlıyor? İŞKUR Paketleme işi hakkında merak edilenler..

Türkiye İş Kurumu tarafından 24 Kasım 2021’de açılan evde paketleme işleri başvuruları ilgi görmekte. Özellikle çalışanlar ve ek iş arayanlar tarafından yoğun bir ilgi gelirken yüzlerce iş için eleman arayışı devam ediyor. İŞKUR Paketleme iş ilanları ile binlerce vatandaşın yüzünü güldürdü. Farklı paketleme iş ilanları sunarak binlerce kişiye iş istihdamı sağlayacak olan İŞKUR’un internet sitesi üzerinden anında başvuru yapılabilme imkanı var.

İŞKUR tarafından yayımlanan evde paketleme iş ilanları doğrultusunda başvuruların halen devam ettiği biliniyor. Vatandaşların haiz olmaları gerektiği bildirildi. Başvuru şartlarına ilişkin detayları sizler için derledik. İŞKUR iş ilanları başvuru şartları şunlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az 18 yaşını tamamlamış olmak, En az ilkokul mezunu olmak (İlanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir), Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması, Adli sicil kaydının temiz olması gibi başvuru şartları yer almaktadır.

İŞKUR tarafından alınan paketleme işlerinde binlerce ilan yer almakta. Türkiye'nin farklı bölgelerinde aranan elemanlar paketleme işlerinde çalışacak. Evde paketleme işleri alanlarına göre şunlardır: Et paketleme işçisi, Kayısı işleme ve paketleme işçisi, Makarna paketleme işçisi, Yumurta paketleme işçisi, Konfeksiyon ürünlerini katlama/paketleme işçisi, Kumaş paketleme işçisi, Mobilya paketleme işçisi, Paketleme işçisi, Gıda paketleme işçisi, Unlu Mamuller paketleme işçisi.. İŞKUR güncel iş ilanlarına İŞKUR hesabınızdan giriş yaparak ulaşabilirsiniz.