Haydar Dümen'e Sorulmuş Garip Sorular Haydar Dümen'e sorulmuş 25 tuhaf soru ve cevapları galerimizde. Dr. Haydar Dümen'e bu zamana kadar sorulan birbirinden tuhaf sorular.

HAYDAR DÜMEN'E SORULAN GARİP SORULAR NE?

Bir çok cinselliğe dair kulaktan dolma bilgilerle hayatını devam ettiriyor. Özellikle gençler de öyle bir durum ki konu cinselliğe gelince ne duysalar inanacak durumdalar. Bununla beraber merak edilen soruları kendileri için cevaplayacak insan arayışındalar. Tam da bu noktada Haydar Dümen devreye girerek gençlere bilgi veriyor. Uzun zamandır cinselliğe dair merak edilen soruları yanıtlayan Haydar Dümen, bazen zaman şaşırtıyor bazen de güldürüyor. Haydar Dümen'e birçok tuhaf ve anlamsız soru da geliyor. Bununla beraber Dr. Haydar Dümen kendisine sorulan sorulara bazen kendisi de şaşırıyor.

Cinsel bir birliktelik yaşamak için 2 tarafında bu duruma hem psikolojik olarak hem de beden olarak hazır olması gerekiyor ki mutluluk getirsin. Aynı zamanda  kadın veya erkekte birlikte olmak için tereddütleri varsa ya da ilişkiye girdiği kişiden şüpheleniyorsa problemler başlar. İki insanın birbirine güvenmesi önemlidir. Haydar Dümen'in de sürekli vurguladığı gibi ilişkide güven her şeydir. Birbirinizi güvenin ve sevin. Birlikteliğin temelini saygı, sevgi ve güven oluşturur. Haydar Dümen'e sorulan ilginç soruları sizler için derledik. 91 yaşındaki psikiyatrist ve seksoloji uzmanı olan Haydar Dümen İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. Dert dinleyen ve soru cevaplayan gazete köşe yazarı olan Dümen özellikle cinsel yaşam konusunda problemleri farklı bir mizah anlayışı ile kaleme alıyor. 

Cinsel Kültür, Soğumayan Ölüler, Üç Ressam, Çocuğun Cinsel Eğitimi, Evet, Sağlık ve Yaşam, Cinsel Dünyamız, Nazik Adında Bir Kadın, Cinsel Sorunlarımız, Evlilik gibi eserleri olan ünlü psikiyatrist Haydar Dümen'e şimdiye kadar sorulmuş soruları sizler için derledik. Haydar Dümen'e sorulan en komik ve ilginç soruları sizler için derledik. İşte cinsel eğitimi en iyi alabileceğiniz psikiyatrist Haydar Dümen'e şimdiye kadar sorulmuş olan ilginç ve bir o kadar da komik olan sorular..

İşte Haydar Dümen’e sorulan en garip ve komik Sorular: