Popçu Hande Yener, dün akşam İstanbul Süleymaniye'de yeni açılan bir mekanda dinleyicileriyle buluştu. Yener, sahnedeki performansı kadar iddialı kıyafetiyle de adından söz ettirdi


Ünlü şarkıcı Hande Yener, önceki gün Süleymaniye'deki bir açılışta hayranlarıyla bir araya geldi. 


Yener, şarkılarının yanı sıra konser için tercih ettiği iddialı kostümüyle de dikkatleri üzerine çekti.


13 BİN 550 TL'LİK KOSTÜM

Dünyaca ünlü bir tasarımcıya ait mor renkli bir kıyafet giyen 48 yaşındaki şarkıcının body'sinin 500 euro (6 bin 250 TL), taytının ise 587 euro (7 bin 300 TL) olduğu ortaya çıktı.


"ENERJİM ÇOK YÜKSEK"

Başarılı birilerini sektörde bulmak çok zor ama benim kadar disiplinli birini daha buldum. Tepki ile çalışmBasın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hande Yener, rapçi Tepki ile ikinci bir şarkı yapacağını açıkladı. Yener, "2022'de daha güzel işler yapacağım. Enerjim çok yüksek. 'Olmazsan Olmaz' bana yeni bir kan getirdi. aya devam edeceğiz. Sanatçı camiasında yan yana gelmek çok zor ama şirketler de sıkıntı çıkarmadı. Şimdi ikinci şarkımızı çıkaracağız." ifadelerini kullandı.


"EDİS'İ TEBRİK ETTİM"

Şarkıcıların arasında başarıların görmezden gelindiğini söyleyen Yener, "Bugün Edis'i tebrik ettim. Zirvedekiler listesinde birinci olmuş. Çalışan kazanır. Biz de çok çalışıyoruz. 2021'de çok fazla konsere gittim. 2022'ye güzel bir şampiyonlukla giriyoruz." dedi.


DANSÇILAR KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Hande Yener, ayrıca sahnede kendisine eşlik eden iki dansçının koronavirüse yakalandığını açıkladı. Dansçıları olmadan şarkı söyleyen Yener, hastalıktan korunmak için kendisinin her zaman dikkatli olmaya çalıştığını ifade etti.