Bir süredir rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları ile gündeme gelmişti. Ardından konuyla ilgili açıklama yapan Erçel, şimdi de lansmanda yaptığı dans ile gündeme geldi. Ünlü bir mücevher markasının reklam yüzü olan başarılı oyuncunun lansman davetinde yaptığı dans, sosyal medyada alay konusu oldu. Erçel, hayranlarından tepki aldı.

Son olarak dünyaca ünlü bir giyim markasının reklam yüzü olan Erçel, reklam anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. 

Ünlü bir mücevher firmasıyla anlaşan Erçel, lansman davetinde müziğin etkisiyle kendisinden geçti. 

Güzel oyuncunun dansı, sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. 

Kullanıcılar, ''Serenay Sarıkaya özentisi'', ''Kendisini Serenay Sarıkaya sanıyor'' ve ''Bu taklitten Kerem çabuk sıkılır'' gibi yorumlarda bulundu.


Instagram'da 25 milyondan fazla takipçisi bulunan güzel oyuncu Hande Erçel, bir süredir ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşıyor.

Geçmişte Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Kerem Bürsin, Hande Erçel için ''Hande gerçekten çok ilginç ve mütevazi bir insan. Aşırı eğlenceli ve komik biri. Şahaneyi de eklemeliyiz'' ifadelerini kullanmıştı.

Sık sık oyunculuğu nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde yer alan Hande Erçel; Siyah İnci, Halka, Azize gibi projelerinin erken final yapmasından ötürü büyük üzüntü yaşamıştı.

FOX ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle başarıyı yakalayan Erçel, şimdilerde dünyaca ünlü markaların reklam yüzü olarak sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti için geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı. 

"ÖYLE BİR ŞEY KESİNLİKLE YOK"

Hande Erçel, muhabirlerle sohbet ettiği sırada, sevgilisi ile ayrıldıkları yönündeki haberlerle ilgili konuştu.

Erçel, "Öyle bir şey kesinlikle yok" diyerek, haklarında çıkan söylentileri yalanladı.


"HER ŞEYİN ZAMANI VAR"

Hande Erçel, Bürsin'in "Bazen çocuk yapma fikri geliyor aklıma ama önemli olan sorumluluk. Şimdilik bu sorumluluk sadece fikir olarak kafamda" açıklaması hakkında, "Her şeyin zamanı var. Eğer olursa, neden olmasın?" yanıtını vermişti.