Koronavirüs tüm dünyayı derinden etkileyen bir salgın hastalık haline geldi. Son zamanlarda ünlüler dünyasını da derinden etkileyen bu salgın hastalık koronavirüse son olarak Hakan Ural' ın da yakalandığı açıklandı. Tüm dünya gelinde ise Koronavirüse yakalanan vaka sayıları artmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

2020 yılının başlarında ilk kez Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyada hızla yayılan koronavirüs (Kovid 19), binlerce can aldı. Milyonlarca kişinin de yakalandığı bu hastalığın kesin tedavisi henüz bulunamadı. Dünya çapında doz doz aşılanma da hızlı bir şekilde devam ediyor. Bununla birlikte yakın çevremizde olduğu gibi ünlüler dünyasından da pek çok isim koronavirüs'ten etkilendi. İnternet kullanıcıları da virüs kapan ünlü isimleri merak ediyor. Peki kimler koronavirüse yakalandı? Hangi ünlüler Kovid-19 oldu?

KORONAVİRÜSE YAKALANAN ÜNLÜLER

Son zamanlarda birçok ünlü isim koronavirüs salgın hastalığına yakalanmaya devam ediyor. Dünya çapında etkileri görülmeye devam eden bu virüs insanları etkilsi altına almaya devam ediyor. 

HAKAN URAL KORONA VİRÜSÜNE YAKALANDI

Ünlü sunucu ve oyuncu Hakan Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinden dua istemişti. Koronavirüse yakalanan Hakan Ural sağlık durumundan takipçilerine bahsetti. "Her geçen gün daha da zorlaştı" ifadelerini kullanmıştı. Hakan Ural’ın sunuculuğunu yaptığı programda koronavirüse yakalandığı duyurulmuştu.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH 

Masumlar Apartmanı isimli dizideki başarısı ile gündeme gelen ünlü oyuncu da koronavirüse yakalanan ünlüler arasında yer aldı. Bergen filmi çekimlerine başlayan ünlü oyuncu koronavirüse yakalandı.

EZGİ MOLA

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteri ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu virüs olunca aşının önemini vurgulamıştı. "Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90'ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın" ifadeleri ile aşı olma çağırısında bulundu. 

ORHAN GENCEBAY

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı hastaneye kaldırıldı. 

BURAK SERGEN

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizilerinden Sadakatsiz dizisinin oyuncusu Burak Sergen'de ağır bir koronavirüs tedavisi gördü. Tedavisinin çoğunda hastanede olan Sergen bir süre yoğun bakımda entübe edilmişti.

AŞKIN NUR YENGİ

Aşkın Nur Yengi de koronavirüse yakalanan ünlüler arasında yer alıyor.

ŞENER ŞEN

Ünlü sanatçı Şener Şen koronavirüse yakalandı. 

SERDAR ORTAÇ

Ünlü şarkıcı da koronavirüse yakalanan ünlüler arasında yer alıyor

HADİSE

Ünlü şarkıcı Hadise koronavirüse yakalandı. Hastalandığı günlerde sesinde oluşan problemden dolayı korktuğunu dile getirdi.

GONCA VUSLATERİ

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri koronavirüse yakalandı. Evde tedavi olduğu sırada ise bacağını yaktığı için hastaneye kaldırılmıştı.

HAZAL KAYA

Şimdilerde Misafir isimli dizi ile izleyici karşısına çıkmayı planlayan ünlü oyuncu da setlerden koronavirüs kapmıştı.

IRMAK ÜNAL

Irmak Ünal da hastalığı ağır atlatan ünlüler arasında. 

İrem Derici, Seda Bakan, Reynmen, Deniz Can Aktaş, Gülben Ergen, Oğuzhan Koç, Alina Boz, Kubilay Aka, İpek Filiz Yazıcı, Nilgün Belgün, Eser Yenenler, Timuçin Esen gibi isimler de koronavirüse yakalananlar arasında