Gümrük'de El Konulan Araçlar Satılıyor Fiyatlar Çok Ucuz Gümrükte el konulan araçlar satışa çıkarıldı. 100 Bin tl'nin altında araçlar var.  Gümrük'de el konulan araçların satışa çıkarıldığı haberi vatandaşlar tarafından ilgiyle araştırılıyor. Ticaret Bakanlığı, her ay olduğu gibi gümrükte el konulan araçları ikinci el satışı yapılmak üzere listeledi. Satışa çıkarılan araçlarda 100 bin tl'nin altında birçok araç olduğu görüldü.

İhale yoluyla satışa sunulan araçların modelleri ve fiyatlarını haberimizde sizler için derledik. İhale yolu ile alınacak olan araçların modellerine göre ucuz olanları var. Ticaret Bakanlığı, her ay gümrükte birçok farklı sebepten ötürü el konulan araçları ikinci el olarak satışa sunuyor. Bu araçların fiyatı, ikinci el fiyatlarının da çok altındayken sıfır piyasa fiyatlarının kat kat altına satılabiliyor. Bakanlık bu ay da aynı şekilde el konulan araçları satışa çıkardı. İhale yoluyla satılacak olan araçların en ucuzu 65 bin 500 TL’lik fiyatla listelendiği görüldü.

Geçen ay satışa sunulan otomobillerde en düşük teklif açılış fiyatı, 36 bin TL ile 2001 model Peugeot Partner’ın aracı olmuştu. Bu ay listeye giren en düşük açılış fiyatı ise 65 bin TL ile 2005 model bir Peugeot 307 oldu. 

İhaleye uygun şartların sağlanması ile gerçekleşecek olan satışlar Ticaret Bakanlığı tarafından yapılıyor. E İhale üzerinden kontrol edilebilecek ilanların yeni listesi de aşağıdaki şekilde.

Ticaret Bakanlığı, her ay gümrükte birçok farklı sebepten ötürü el konulan araçları ikinci el olarak satışa sunuyor. Bu satışa sunulan araçların listesini sizler için haberimizde derledik. Birçok aracın satışa sunulduğu ihale yolu ile satılacak olan araçların listesi aşağıda..

E- İHALE ÜZERİNDEKİ ARAÇ İLANLARI

2005 model Peugeot 307, 65 bin 500 TL
2005 model Peugeot 807, 66 bin 250 TL
1999 model Opel Vectra, 66 bin TL
2007 model Mitsubishi Grandis, 66 bin 500 TL
2004 model Peugeot 307, 70 bin TL'ye ihale yolu ile satışa sunuluyor. İhaleye uygun şartların sağlanması ile gerçekleşecek olan satışlar Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülmekte. İhaleye uygun şartları sağlayıp katılım gösterebilirsiniz.