Sosyal medyada meşhur olmak için insanların yapmadıkları şey kalmadı. Dini inançlarını örf ve adetlerini hiçe sayan kadınlar kılıktak kılığa girip iki beğeni almak için yarışıyorlar. 

O kadar ilginç paylaşımlar yapılıyor ki bunlar gerçek mi diye düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz. Sosyal medya da görenlerin gözlerini kanatmaya devam ederken her gün yeni bir paylaşım gündeme oturuyor. İlginç paylaşımlara şahit olduğumuz sosyal medya da her biri ayrı bir espri konusu olması da cabası. Caps olarak adlandırılan paylaşımlarda kullanıcıların yerden yere vurduğu bu kişileri görünce keşke bakmasaydım diyeceksiniz. Mesuliyeti bize ait değildir, sizi önceden uyarmış olalım!

Modanın bile haberi olmadığı bu giyim stilini ünlü modacıların bile açıp bakabileceklerine inanmıyoruz. Sokakta denk gelseniz nasıl kaçacağınızı şaşırdığınız bu apayrı moda ikonlarına kendinizi hazırlamanızı isteriz. Zamanında apaçi dediklerimizden tutunda tesettüre girmeyi çok yanlış anlamış kadınlara kadar. Hatta bikini giymek için bu kadar heves edip vücuduna güvenmediği için değişik bir stil denemiş kadına kadar.

İlgi çekmek için şekilden şekile giren insanların olduğunu bildiğiniz bu zamanda bazen başkaları adına utanmayı yaşamışsınızdır. Neden bir kişinin böyle giyindiğini düşünürken yakınlarında birinin onları bu konuda uyarmadığını bile sorguluyorsunuz. Bir insan kendine neden bunu yapar. Kendiyle barışık olmak mı yoksa insanların ne düşündüklerini umursamamak mı? Hangisi olduğunu tartışa duralım biz onlar bu halleriyle oldukça mutlu gözüküyorlar. Hatta kameralara oldukça mutlu pozlar bile veriyorlar. Demek ki görünüşleriyle oldukça mutlular. Ne diyelim kim nasıl mutluysa öyle olsun bari. Bize de başka diyecek bir şey kalmıyor.

Gelelim o merak ettiğiniz tuhaf kadınlara… Siz merak ettiniz bizde sizler için bu galeriyi oluşturduk…