İzdivaç programı ile adını duyuran Hanife Gürdal tesettürlüydü. Gelin adayı Hanife'nin açık fotoğrafları oldukça merak ediliyor. İşte Hanife'nin birbirinden açık fotoğrafları...

Ekranların bir parçası haline gelen izdivaç programlarının bir türlü evlenemeyen gelin adayı Hanife yine rahat durmadı. Yaşadığı olaylı ilişkilerle gündemden düşmeyen Hanife Gürdal, bu sefer başka bir şekilde gündeme geldi. Kısa sürede herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Hanife henüz kendine uygun bir eş bulabilmiş değil...

Esra Erol’da kendine uygun eş adayını arayan İzmirli Hanife, şaşırtan bir kararla Zuhal Topal’la programına geçiş yaptı. Hanife Gürdal'ın açık fotoğrafları sosyal medyaya düştü. İşte o fotoğraflar!

GELİN ADAYI HANİFE GÜRDAL'IN AÇIK FOTOĞRAFLARI NASIL?

Hanife Gürdal'ın açık fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Herkes onu bu şekilde görmüştü... Gelin adayı Hanife'nin açık fotoğrafları herkesi hayrete düşürdü. Evlilik programlarına uzun bir ara verdikten sonra geri dönen Hanife, Serkan isimli damat adayıyla çalkantılı bir aşk yaşamaya başladı.

Orta bir noktada buluşamayan hanife ve serkan, dün yeniden canlı yayındaydılar. Hanife, serkan için, "Aramıyor, sormuyor. Şimdi 'Telefon numarasını vermiyor' diyecek, isteyen bulur. Ben böyle düşünüyorum. Çok isteksizmiş gibi geliyor bana” ifadelerini kullanmıştı. Serkan ise “Gözlerinin içine bakıyorum, hala hissetmiyor musun?” karşılığını vermişti. Hanife'nin ne karar vereceği ise herkes tarafından büyük bir merak konusu haline gelmişti.