Yaşadığı gecekonduda göçük meydana gelince durumu polise bildiren genç kadının, ünlü şarkıcının kardeşi olduğu ortaya çıktı.

EVSİZ KADIN HERKESİN BİLDİĞİ O ÜNLÜ İSİM ÇIKTI

Gerçek, Gülcan Karataş'ın hayatını sürdürdüğü evinde gece saatlerinde çatlak ve kayma meydana gelmesiyle ortaya çıktı. Bunun üzerine bölgeye intikal eden polis ekipleri, binanın tahliye edilmesini istedi. Binadan çıkması gereken ama gidecek yeri de olmayan Karataş, evinin bahçesinde sabahladı.

Ünlü şarkıcının kardeşi olduğu iddia edilen 45 yaşındaki Gülcan Karataş'ın kimsesi yok. Kalacak yeri olmayan 45 yaşındaki Gülcan Karataş'ın halini görenlerin içi parçalanıyor. Evlere temizliğe giderek geçimini sağlamaya çalışan Gülcan Karataş'ın, Kayabaşı Mahallesi Kemiklidere Sokak’da oturduğu eski eşine ait 2 katlı müstakil evin duvarlarında çatlaklar oluştu. Karataş, evin her yerinde oluşan derin çatlaklar nedeniyle korkarak dışarıya çıktı. Haber vermesiyle polis ve belediye ekipleri gelerek evde inceleme yaptı. Yıkılma tehlikesi bulunan evin tahliyesine karar verilince ev çevresine de güvenlik şeridi çekildi. Evine giremeyen Gülcan Karataş geceyi dışarda geçirmek zorunda kaldı.

ÜNLÜ ŞARKICININ KARDEŞİ ÇIKTI

Dışarı koltuk çekerek soğukta kalmamak için ateş yakan Gülcan Karataş, ''Ateş yakarak sabaha kadar koltukta bekledik. Ev oturulacak gibi değil. Kiradayız ve gidecek yerimiz olmadığı için dışarıda kaldık. Evdeki eşyaları kurtarmaya çalışıyorum'' dedi. Gidecek yeri olmadığını dile getiren kadın, Ankaralı Turgut'un kardeşi olduğunu dile getirerek yardım çağrısında bulundu. Karataş, ''Benim öz ağabeyim. Buralarda mağduruz. Sesimizi duyarsa bize yardım etsin'' dedi.