Dünyaca ünlü kahin Nicolas Aujula, koronavirüs salgınının ne zaman biteceğine ilişkin tarih verdi. İşte Nicolas Aujula'nın kehanetleri...

Notr Dame Kilisesinin yanacağını daha öncesinde bilen, dünyada sokak gösterilerinin artacağını ve bunun gibi pek çok tahmin yapan kahin Nicolas Aujula kimdir? Nerelidir? Ne iş yapmaktadır? Kaç yaşındadır? Donald Trump'ın seçimleri kazanamayacağından tutun da Çin depremine kadar pek çok kehanetini paylaşan Nicolas Aujula yaptığı son açıklamasın koronavirüs salgınının 2022'de sona ereceğini söyledi.

NİCOLAS AUJULA'NIN KEHANETLERİ

Nicolas Aujula adlı kahin, Notr Dame Kilisesinin yanacağını önceden bilen, dünyada sokak eylemlerinin daha fazla yaşanacağı gibi pek çok tahmin yaptı. "Dünyaca ünlü bir kilise yanacak" kehanetinin ardından tanınmaya başlanan Nicolas Aujula pek çok kehanet öne sürdü. Aşı faaliyetleriyle beraber pandeminini bu sene sona ereceği söylentilerinin tam tersine kahin Aujula, koronavirüs salgınının 2022 yılında sona ereceğini söyledi.

Donald Trump'ın ABD başkanlık seçimlerini kaybedeceğinden Çin depremine kadar pek çok kehanetini paylaşan Nicolas Aujula son açıklamasında koronavirüs salgınının 2022 senesinde sona ereceğini söyledi. Pek çok tahmini tutan kahin Nicolas Aujula 35 yaşındadır. Güney Londralı asıllı olan kahin Nicolas, ruhlarla irtibat kurduğunu ve doğaüstü görüş yeteneği olduğunu öne sürüyor. Çocukluğundan bu yana böyle olduğunu ifade eden Nicolas Aujula, kovid-19 salgını daha ortada yokken böyle bir hastalığın çıkacağına ilişkin kehanetlerini açıklamıştır. Dünyada neredeyse üç milyon kişinin canını alan ölümcül virüsle ilgili bir açıklama yaptı. Bu yıl koronavirüsün sona ereceği söylentilerinin tam tersine kahin Aujula, koronavirüs salgınının 2022 yılında sona ereceğini dile getirdi.