Sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen manken Didem Soydan (37), "iddialı pozlar paylaşınca Burak Deniz'le (30) ilişkisi bitti" şeklindeki iddiaya tepki gösterdi.

Yeni yılın yaklaşmasının ardından her yerde düzenlenen yılbaşı partilerinin biri de önceki akşam Asmalımescit'te Didem Soydan'nın katılımıyla gerçekleşti.

"KESİNLİKLE YALAN" 
Takvim gazetesinin haberine göre; 37 yaşındaki manken, parti çıkışında basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Oyuncu Burak Deniz'le biten ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Soydan, "Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim sosyal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar kesinlikle yalan. Kendisinin de dediği gibi. Biz o kadar geri 

"KİMSE AŞKIMIZI SORGULAMASIN" 
Öte yandan ünlü şarkıcı Cem Adrian, 1.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından Didem Soydan ile samimi bir pozunu paylaştı.

Adrian, 100 binden fazla beğeni alan gönderisine, "Kimse aşkımızı sorgulamasın" notunu düştü. Ünlü manken, Adrian'ın paylaşımına "Yine mi güzeliz" yorumunu yazdı.

MIAMI POZLARI GÜNDEM OLDU 
Didem Soydan, yakın arkadaşı Umut Eker ile çıktığı Miami tatilinden pozlarını peş peşe takipçilerinin beğenisine sunmuş, sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.

Instagram'da 790 bin takipçisi bulunan güzel model, geçtiğimiz günlerde sarı neon rengi mayokinisi ile havuz keyfi yaparken çekilen fotoğraflarını da yayınlamıştı.

Önceki haftalarda ise dekolteli siyah elbisesi ile çektirdiği pozlarla gündeme gelen Soydan'ın bu hamlesi, sosyal medya kullanıcıları tarafından Burak Deniz'e gönderme olarak yorumlanmıştı.