Oğuzhan Koç 'Aşkın Mevsimi', 'Bence de Zor', 'Yok Sanayım' gibi şarkılarıyla dillere dolandığı kadar, oyuncu Demet Özdemir'le yaşadığı aşkla da konuşuluyordu. 2021 yılında aşklarını 'itiraf ederek' yeni bir ilişkiye yelken açan çift yıl boyunca pek çok defa ayrıldıkları yönündeki iddialara maruz kalmış ve iddiaların hepsini de 'Mutluyuz!' diyerek savuşturmuştu. TV8'de yayınlanan 2. Sayfa'nın iddiasına göre çift, 'evlilik' gerekçesiyle son defa yollarını ayırdı...

Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin'in beş yıllık ilişkisi ani şekilde sonlanmış ve Oğuzhan Koç'un ismi sık sık güzel oyuncu Demet Özdemir'le anılmaya başlamıştı.

Demet Özdemir'in Yağmur Tanrıversin'le olan arkadaşlığı da düşünülünce, iddialar bir türlü durulmamış, ikiliyse sık sık böyle bir şeyin olmadığını söylemişti.


Özdemir bu fotoğraflar üzerine “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” demiş, Oğuzhan Koç da Instagram hesabında yaptığı paylaşımla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.

Yıl boyunca ayrıldıkları yönündeki iddialarla karşı karşıya gelen çift, her seferinde bu iddiaları "Mutluyuz!" diyerek savurmuştu.

2021'in bitmesine günler kala, yeni bir ayrılık iddiası da 2. Sayfa programından geldi.


'Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok.' dediği iddia edilen çiftin henüz resmi bir açıklaması yok.