Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Demet Özdemir, mini etiğini giyip milyonları cayır cayır yaktı. Düzgün fiziğiyle vermiş olduğu kalça dekoltesi hayranlarının ağzını açık bıraktı.

Birçok kişi Demet Özdemir’in güzelliğine atıfta bulunarak; “Bu kadarı da fazla Demet! Bizi bu kadar etkileme” yorumlarında bulundu! İşte Demet Özdemir’den adeta ateş eden o görsel!

Her paylaşımıyla gündeme bomba gibi düşen Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibiyle bir oyun oynamış ve ters ışıkta bulunduğu için hayranlarının kafasını karıştırmıştı.

Güzelliği photoshop mu sorusunu akıllara getiren Demet Özdemir’den gelen son paylaşım ise her şeyi unutturdu! İşte Demet Özdemir’den gelen o şok edici paylaşım…


Sevilen oyuncu Aşk Taktikleri isimli filminin çekimlerinin hemen arkasından hem sevgilisi Oğuzhan Koç’la hem de arkadaşlarıyla yeniden bir tatil yapmıştı.

O tatilinden geriye kalan en güzel pozlarını sevenleriyle paylaşan Demet Özdemir binlerce beğeni ve yorum aldı. Fiziğini ve kalça dekoltesini gösteren güzel oyuncu sevenlerini şok etti!

Siyah elbisesiyle dengeleri değiştiren güzel oyuncu Instagram’da kısa sürede binlerce yorum ve beğeni alarak etkileşimini en üst seviyelere getirdi.

Birçok hayranı ise “Demet aklımızı başımızdan alma! Bu nasıl güzellik” yorumlarında bulundu! Sizler Demet Özdemir’in bu paylaşımı hakkında neler düşünüyorsunuz?