Morg Faresi lakabı ile tanınan suç makinası kadın cenaze arabalarını kaçırıp yaşamını yitirmiş adamlarla birlikte oluyor. Karen Greenlee, şu ana kadar 40 yaşamını yitirmiş adamla beraber olduğunu itiraf etti.

Dünyanın en ilginç olaylarından biri 1979 yılında cenaze arabasını kaçıran Karen Greenlee, yaşamını yitirmiş adamlarla beraber oluyor. Suç makinası diye bilinen Morg Faresi lakaplı kadın, şu ana kadar 40 cesetle birlikte olduğunu itiraf etti. 

CESETLERLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRİYOR

Daha 23 yaşlarındayken mumyacı çıraklığı yaptığı dönemlerde bir cenaze arabasını kaçırıp, yaşamını yitirmiş adamla cinsel ilişkiye girdikten sonra yakalandı. Yakalandığında nekrofili bağımlılığını açıkça itiraf eden kadının 40 yaşamını yitirmiş erkeğin listelendiği 4 sayfalık bir mektubu bulunuyordu.

O dönemlerde sadece cenaze arabası çaldığı için suç alan Greenlee, sadece 11 gün ceza aldı. Nekrofili bağımlısı olan genç kadın ilerleyen yıllarda Feral House tarafından yayınlanan Apocalypse Culture adlı kitap için çok özel itiraflarda bulundu. Suç makinası olarak dünya tarihine geçen kadının ilginç hayat hikayesi, birçok film ve kitaba konu oldu. 

yaşamını yitirmiş insan kokusunu oldukça ........ bulduğunu belirten Greenlee, "yaşamını yitirmiş insan kokusunu çok .............. buluyorum. yaşamını yitirmiş insan kokuları arasında farklılar olduğunu biliyor muydunuz? Körfezde iki haftadır yüzen bir beden ile yeni yaşamını yitirmiş bir vücut arasında benzersiz bir fark var’’ dedi. 

İlk ilişkisinden sonra nakrofolinin kendisi için daha anlamlı olduğunu fark ettiğini dile getiren Morg Faresi, ‘Nekrofilinin benim için daha anlamlı olduğunu anladım. Bununla ilgili bir sorun yaşamamın nedeni, kendimi kabul edemememdi. Hâlâ hayatımı başkalarının standartlarına göre yaşamaya çalışıyordum. Bunu kabul etmek kendimle barıştırdı" dedi.

NEKROFİLİ NEDİR?

Nekrofili, necro (yaşamını yitirmiş) kelimesinden türetilmiş bir tür cinsel yönelim bozukluğudur. Nekrofili insanlar, cesetlere ilgi duymaktadır. Özellikle bu cinsel sapkınlığa yönelen insanlar, genel olarak cinsel ihtiyaçları için cinayet işleme yoluna gitmektedirler.