Bu Hafta Vizyona Hangi Filmler Girecek? 4N1K Düğün, Af, Aşk yolunda.. Vizyona girecek filmleri araştırmaya devam eden filmseverler bu haberi kaçırmasın. Bu hafta vizyona neler giriyor? Beyaz Perde'ye birçok film taşınıyor. Komedi, korku ve romantik türündeki filmler vizyonda çok konuşulacak. Ahmet Kapucu’nun yönettiği "Aşk Yolunda" romantik komedi türü filminde vizyona girerken 4N1K serisi son filmiyle ekranlara geliyor.

Bu hafta vizyona girecek filmler fazlasıyla merak ediliyor. Dünya prömiyerini bu yıl Venedik Film Festivali'nde yapan "Dün Gece Soho'da", 1960'lı yılların nostaljik esintilerini izleyicilere sunacak. Bu film filmseverlerin oldukça dikkatini çekerken The Quins Gambit filmi yıldız oyuncusu Anya Taylor Joy'un başrol oynadığı film vizyonda oldukça dikkat çekecekmiş gibi görünüyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Thomasin McKenzie, Matt Smith, Diana Rigg, Jessica Mei Li, Oliver Phelps gibi isimlerin yer aldığı film konusu ile de dikkat çekmeyi başardı.

Vizyonda türk filmlerinde filmler bulunuyor. Onur Aldoğan'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği "Cin Çarpılması", gerilim ve korku meraklılarının ilgisini çekmeye aday filmlerden.

Deniz Coşkun'un iddialı yapımlarından 4N1K serisi ise son filmi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Sina Özer'in yer aldığı film vizyonda sevenleri ile buluşuyor. Romantik komedi türündeki dizi düğüne saatler kala hafızasını kaybeden sevgilisinin aşkını kazanmaya çalışan bir adamın hikayesi ile izleyici karşısına çıkıyor.

Cem Özay'ın Artvin'de Gürcistan sınırında yaşayan bir aileyi anlatan Af adlı hikayesi de dram türünde izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerinde Timur Acar, Emine Meyrem, Hakan Aslan gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Yusuf Bayraktar ve Macit Koper'in rol alıyor. Geçimini bir dağ köyünde ağaç ticareti ile sağlayan otoriter bir baba ile çocukları arasındaki çatışmayı anlatan film insanın kanını donduracak.

Bunların haricinde vizyonda Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler, Frikin'in Festivali, Seni Bulacağım Oğlum, Addams Family 2 gibi filmler yer alıyor. Bu hafta vizyona girecek filmler izleyicinin fazlasıyla dikkatini çekti. Filmler oyuncu kadrolarıyla dikkat çekerken izleyiciler ise şimdiden çok heyecanlı.